TurkNet internet indirme hızı düşük

iCley17

Centipat
Daha fazla  
TurkNet bugün geldiler ve kurdular 600-800 Mbps arası alıyorum fakat Steam'den oyun indirirken 13 Mbps arada 3'lere düşüyor indirme hızı nasıl düzeltebilirim?

TurkNet bugün geldiler ve kurdular 600-800 Mbps arası alıyorum fakat Steam'den oyun indirirken 13 Mbps arada 3'lere düşüyor indirme hızı nasıl düzeltebilirim?
Merhaba, OİM üzerinden destek kaydı açarak sorunu paylaşabilirsiniz. Ekiplerimiz gerekli kontrolleri yapıp sizi bilgilendirecektir.

Speedtest yapabilir misin hocam emin olalım.

Speedtest yapabilir misin hocam emin olalım.

Ethernet ile 590 çıktı Wi-Fi ile 260 Ethernet ortalama 7 Mbps Wi-Fi ile indirme hızı 2,5 Mbps siteden upload iyi çıkıyor ama oyun indirirken bu yazdığım değerlerde çıkıyor ve giga fiber aldık 1000 Mbps'lik neden bu kadar az anlamadım.

Ethernet ile 590 çıktı Wi-Fi ile 260 Ethernet ortalama 7 Mbps Wi-Fi ile indirme hızı 2,5 Mbps siteden upload iyi çıkıyor ama oyun indirirken bu yazdığım değerlerde çıkıyor ve giga fiber aldık 1000 Mbps'lik neden bu kadar az anlamadım.

Anakartın bu hızları destekliyor mu telefonda 5GHz varsa onunla denesene bir de.

Geri
Yukarı