TurkNet iptal edildikten sonra modem ne yapılmalı?

atakanasik

Decapat
Daha fazla  
TurkNet modemli hizmetimi iptal ettireceğim ancak modemi ne yapmam gerektiği hiçbir yerde yazmıyor? Modem emanet ve kurarken geri alacaklarını belirttiler ancak nasıl ve ne zaman olacağı belirtilmedi. Bu konu hakkında bilgisi olan yardım edebilirse çok sevinirim.

Hizmetiniz sanırım Fiber? çünkü DSL hizmetinde modeme para ödüyorsunuz ve sizin oluyor.

Evet fiber hizmetinden yararlanıyorum.
TurkNet Online İşlemlerden destek kaydı açın yardımcı olacaklardır.

Merhaba, eğer yerleşik operatör altyapısı üzerinden fiber hizmeti alıyorsanız Aras Kargo ile gönderilmelidir. Modem kargolanmadan önce; modem kutusunda, ad-soyad ve müşteri numarasını içeren küçük bir notun olması da gerekiyor. İade gönderim adresi için ise aşağıdaki adres kullanılmalıdır: Barsan Global Lojistik (Turknet A.Ş İade Operasyonu ) Orhanlı Lojistik Tesisleri, Merkez mah. Balaban sok. No:4, Pk 34956 Orhanlı/Tuzla/İstanbul

Aras Kargo'ya verdim modemi Aras Kargo'nun birsan şubesinden size ulaşacakmış.

İyi akşamlar Ayşegül hanım kargo teslim edilmiş gözüküyor bugün. Mesaj ne zaman gelir acaba ve de benim TurkNet hesabım ne zaman silinecek?
Merhabalar, genelde 48 saat içerisinde bilgi veriliyor. Abonelik iptalinden sonra 45 gün OİM' e giriş yapabiliyorsunuz, sonrasında kapatılıyor.

Merhaba, genelde 48 saat içerisinde bilgi veriliyor. Abonelik iptalinden sonra 45 gün Oim'e giriş yapabiliyorsunuz, sonrasında kapatılıyor.

Bugün SMS geldi ve modemin hala iade olmadığı 3 gün içerisinde iade olmazsa da 296 TL'lik fatura kesileceğini yazmışlar ancak Aras kargoda teslim edildi yazıyor. Ulaşabileceğim biri ya da siz kontrol edebilir misiniz müşteri numaramı versem?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…