TurkNet kaç günde bağlanır?

forsetii

Hectopat
9 Ekim Cuma akşamı TürkNet'e başvurmuştuk. 2 gün önce de modem geldi.
Tahminen kaç günde bağlanır?

Değişir. 1 haftaya da bağlanabilir, 1 aya da bağlanabilir. Kesine yakın cevap istiyorsanız arayıp sorun.

Son düzenleme:
Konumdan konuma değişiyor. Şehir içinde genellikle 1 hafta içerisin de bağlanıyor, Köy içerisinde ise 15-20 günü buluyor.

Konumdan konuma değişiyor. Şehir içinde genellikle 1 hafta içerisin de bağlanıyor, Köy içerisinde ise 15-20 günü buluyor.
Yani küçük yer diyebiliriz ilçenin beldesi 3k nüfus civarı
Değişir. 1 haftaya da bağlanabilir, 1 aya da bağlanabilir. Kesine yakın cevap istiyorsanız arayıp sorun.
peki benim bu sürede başka birşey yapmama gerek yok değil mi? yani modemle ilgili vs.

peki benim bu sürede başka birşey yapmama gerek yok değil mi? yani modemle ilgili vs.
Hayır hiç bir işlem yapmanıza gerek yok arkadaşlar gelir bağlar gider.

Her şey onlara ait sizden sadece para çıkar kabloyu da bir zahmet onlar çeksin

Konumdan konuma değişiyor. Şehir içinde genellikle 1 hafta içerisin de bağlanıyor, köy içerisinde ise 15-20 günü buluyor.

Ben İstanbul'un göbeğindeyim bayrampaşa da 17 günde bağlandı bağlandıktan 3 gün sonra sinyal tam cumartesi sabahı koptu pazartesi günü açıldı sağ olsun TürkNet .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…