TurkNet kurulum süreci

TurkNet ile görüştüm hiçbir şey demediler kurulum ekibine yazıyorum onlar sizi arasın konusun dedı hala arayan soran olmadı.

TurkNet ile görüştüm hiçbir şey demediler kurulum ekibine yazıyorum onlar sizi arasın konusun dedı hala arayan soran olmadı.

Aslında tüketici hakem heyetine bu konu ile alakalı bir dilekçe yazılar bilir TurkNet müşterisini bu gibi yazılar ile kandırıyor.

Oda çok uzun sürüyor galba tek çare iptal etmek Kablonet ile mecbur devam edeceğim.

TurkNet müşteri hizmetleri berbat. TurkNet'den başvuru yaptık arkalı önlü kimlik fotoğrafını Online işlemler'e yükleyin dediler. Online işlemlere giriş için müşteri no şifre istiyor. Bize ne şifre ne no verdiler. Arıyoruz ulaşabileceğimiz kimse yok. Sonra başka firmaya geçiş sağladık. Kablonet'den devam ya da farklı bir sağlayıcıya geçiş yapmayı dene.

Superonline fiber gelse ona geçmek istiyorum ama 1 sene oldu 2 metre kazıp binaya gelmedi.

SuperBox'a ne için çöp dediniz bilemem ancak kullanan kişilerin memnun olduğunu çok fazla gördüm. Zaten parası olan insanlar bu teknolojiyi tercih ediyor aşağılamanız gerekmiyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet çekmiyorlar, dediğim gibi ben de aynı deneyimi yaşadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…