TurkNet Kurulum Süreci

aprusier

Hectopat
TurkNet'e abonelik başlattım ve kurye bana imzalamam için yarın belge getirecek. Ben o evrakları imzaladıktan sonra ne kadar süre içinde interneti kullanmaya başlayabileceğim?

Oh güzel post bana da cumartesi günü gelecekler VDSL için benim yapmam gereken ne var altyapım VDSL bana modemi ayarla dediler hangi modemden almalıyım?

Kurye geldiğinde bildiğim kadarıyla 48 saate hazır oluyor ondan sonra 192.168.1.1 eğer ZyXEL veya TurkNet modemse o IP ile modem arayüzüne giriyoruz ve Bu link ile kurulumu yapıyoruz
Şifre ve kullanıcı adı SMS ile gelmektedir.

TurkNet'e abonelik başlattım ve kurye bana imzalamam için yarın belge getirecek. Ben o evrakları imzaladıktan sonra ne kadar süre içinde interneti kullanmaya başlayabileceğim?
Merhabalar, aktivasyon süreci ortalama 2-6 iş günüdür. Belgeleriniz teslim alındıktan sonra sisteme yüklenecek. Devamında modeminize sinyal iletilerek süreciniz tamamlanacak. Belgeleriniz yüklendikten kısa bir süre sonra aktivasyon tamamlanır.
Oh güzel post bana da cumartesi günü gelecekler VDSL için benim yapmam gereken ne var altyapım VDSL bana modemi ayarla dediler hangi modemden almalıyım?
Zyxel VMG bu modeli önerebilirim.

@500498 benim aldığım pakette modemde var. Modemi ve kurulumunu kim nasıl yapacak? Ben mi yapacağım? Fiber bağlantıları vb.

@500498 benim aldığım pakette modemde var. Modemi ve kurulumunu kim nasıl yapacak? Ben mi yapacağım? Fiber bağlantıları vb.
Kampanya ve fiber dahilinde genellikle ücretsiz kurulum hizmeti sunuyoruz. Size mesaj ilettim. Müşteri numaranızı paylaşırsanız bilgi sağlamak isterim.

Sağ olun ZyXEL için fiyat çok fazla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…