TurkNet modem ücreti alıyor mu?

lKhanl

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba iyi günler,
TurkNet'e abone olmayı düşünüyorum fakat ücretsiz modem veriyorlar mı yoksa ekstra bir ücret ödemem gerekiyor mu modem için? İnternetten araştırdığım kadarıyla pek bir bilgi bulamadım bunun hakkında. TurkNet abonesi olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.
İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba iyi günler,
TurkNet'e abone olmayı düşünüyorum fakat ücretsiz modem veriyorlar mı yoksa ekstra bir ücret ödemem gerekiyor mu modem için? İnternetten araştırdığım kadarıyla pek bir bilgi bulamadım bunun hakkında. TurkNet abonesi olan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.
İyi forumlar.

Faturanıza dahil ödüyorsunuz.

Faturanıza ek yada peşin olarak alabiliyorsunuz TurkNet'ten. Verdikleri modem:
En ucuz 413TL. Ucuza veriyorlar denebilir. Satın alma penceresi aşağıdaki gibi. Kendiniz değerlendirirsiniz.
(Not: Yukarıda anlattıklarım xDSL altyapılar için geçerlidir. Fiber bağlantı için gpon ve modemi kendileri sağlıyorlar.)
1632515015886.png

Eğer modeminiz varsa kurulumunu kendiniz yaparsınzı ve ek ücret ödemek zorunda kalmazsınız (her format attığınızda tekrar kurulum yapmak zorunda kalırsınız) Bizde türk telekomun modemi var. Herhangi bir sıkıntı olmuyor fakat modeminiz vdsl olursa 16mb ve üzeri alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı