TurkNet modemsiz kurulum yapar mı?

_keylan_

Hectopat
Merhabalar,
TurkNet aboneliği yapmak istiyorum fakat modemim yok. Modem şu an kargoda fakat tahmini teslimat perşembe olarak gözüküyor. Acil internet erişimine ihtiyacım var ve asıl sorum şu, TurkNet modem olmadan kurulum yapabilir mi?
Yoksa modemin gelmesini mi beklemem gerekiyor?

Merhabalar,
TurkNet aboneliği yapmak istiyorum fakat modemim yok. Modem şu an kargoda fakat tahmini teslimat perşembe olarak gözüküyor. Acil internet erişimine ihtiyacım var ve asıl sorum şu, TurkNet modem olmadan kurulum yapabilir mi?
Kurulumu Türk Telekom ekipleri yapıyor. Modem bağlantılarını falan yapıyorlar. Yani modem lazım.

Merhabalar,
Müşteri hizmetlerine kurulum ekibinin deneme için yanında modem getirmesini söyleyebilirsiniz. Bildiğim kadarıyla kurulum sürecinde müşteri hizmetlerine ulaşılabiliyor. Ben Millenicom'da aynı sizin gibi yapmıştım. Modemim memleketteydi. Servis kontrol etti ve daha sonra ben kendim kurdum.

Merhabalar,
Modem alırsanız ona bağlattırın zaten altyapıda yaparlar isterseniz kabloda kullanırsınız. Yaparlar yani ama ücret isterler verdikleri modemde patates gidin kendiniz alın daha güzel olur. 1000TL ye güzel bir modem veya 600-400TL ye kullanışlı bir modem alınabilir. 2. El alırsanızda sorun çıkmaz.

Müşteri hizmetlerine kurulum ekibinin deneme için yanında modem getirmesini söyleyebilirsiniz. Bildiğim kadarıyla kurulum sürecinde müşteri hizmetlerine ulaşılabiliyor. Ben Millenicom'da aynı sizin gibi yapmıştım. Modemim memleketteydi. Servis kontrol etti ve daha sonra ben kendim kurdum.

Ben kendim modem kurulumu yapabilirim fakat kuruluma gelen ekip modem yok diye sorun çıkarsın istemiyorum.

Modem alırsanız ona bağlattırın zaten altyapıda yaparlar isterseniz kabloda kullanırsınız. Yaparlar yani ama ücret isterler verdikleri modemde patates gidin kendiniz alın daha güzel olur. 1000TL'ye güzel bir modem veya 600-400TL'ye kullanışlı bir modem alınabilir. 2. el alırsanızda sorun çıkmaz.

Keenetic Extra DSL aldım ve kargo da şu anda. Türk Telekom'un modemini almam zaten.
Hocam dediğim gibi oluyorsa sıkıntı olmaz. Hiç olmadı bir komşunuzdan 10 dakikalığına ödünç alırsınız.

Peki, teşekkürler.

Geri
Yukarı