TurkNet online işlemler şifresini kabul etmiyor

277726

Hectopat
Makaleler
4
TurkNet'e yeni abone olacağım ama bazı sorum var:
Online işlemler için yapmamı istedikleri şifre değişikliğini yaptığım halde kulanıcı şifre hatalı hatasını alıyorum. 6 keredir denedim ama bir türlü kabul etmedi. (Seçtiğim şifreyi kabul ediyor ve iyi bir şifre koyuyorum.)

Not: Arkadaşlar şifreyi çok güvenli yaptığım için hata alıyormuşum. Şifreyi kısa bir tane yapınca kabul etti. Teşekkürler.
Şimdi Churn evrağı istiyor. O evrak bize yollanan abonelik sözleşmesi olan PDF'te bulunuyor mu? Başka herhangi bir evrak lazım mıdır?

Son düzenleme:

Kullanıcı adını yanlış yazıyorsun, ondandır. Aynısı başıma gelmişti.

Kullanıcı Adına sadece sabit numaranı yaz. Sonuna '@turk.net' ekleme.
Örn;
ID: 2120000000
PW: **********

Kullanıcı adını yanlış yazıyorsun, ondandır. Aynısı başıma gelmişti.

Kullanıcı Adına sadece sabit numaranı yaz. Sonuna '@turk.net' ekleme.
Örneğin;
ID: 2120000000
PW: **********

Şifre problemini kısa bir şifre yaparak hallettim. Sanırım benim oluşturduğum aşırı güvenli bir şifreyi çözebilecek sunucuları yok ya da farklı bir hata oluyordur.
@CillianMurphy hocam şimdi bu chrun dosyasını indirdim ama bu dosyadan hem abonelik formumda 2 tane var hem de ayriyeten bireysel_adsl_churn_formu şeklinde bir PDF daha var. Hepsini yollamam mı gerekiyor? Yoksa bu bireysel_adsl_churn eski mi?

Son düzenleme:
Dostum detaylı bilgim yok bu konularda. Twitter üzerinden attığım linke yazarsan, özelden direkt cevap verıyorlar.

Sonunda öğrendim, kayıt olduktan sonra belgelerimizi direkt olarak indirmeye yönlendirdikleri ve içerisinde olan 4 tane formu çıkartıp imzalamamızı istiyorlar. Diğer ayriyeten churn dosyası indirmemize gerek yokmuş. Şahsen ben dün değil de bugün çıkarttıracaktım ama TurkNet çalışanı dün dosyaları çıkartıp geldi. İmzalayıp yolladım. Bugün de sabah arayıp onay aldılar. 48 saat içerisinde aktif olacağını söylediler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…