TurkNet port çalınmalarına karşı ne gibi önlemler alıyor?

MBirhanM

Kilopat
Daha fazla  
Portu çalınıp başkasına verilen müşterileriniz için neden herhangi bir aksiyon almıyorsunuz? Sırf bu sebepten sizi bırakıp TTNET'e geçmek zorunda kaldım. Nerde o 2016'daki Türknet nerede 2021 Türknet.

@500498

Bu konuyu yöneticiler açmış. Ben başka bir konuda yorum atmıştım sadece. Cevaba gelecek olursak Türknet herhangi bir aksiyon almıyor yani en azından benim sorunum olduğu zaman hiç aksiyon almadılar 10 gün içinde. Ve baktım 10 gündür ortada bir şey yok internetsizim aradım iptal ettirdim. Sonra beni yetkili biri aradı o beyefendi çok güzel konuştu yardımcı olmaya çalıştı ve kendisine de dedim keşke diğer çalışanlarınız sizin bana gösterdiğiniz davranışı gösterebilseydi ve çözüm odaklı konuşsalardı benimle ben bir süre daha beklerdim sizi ama diğer çalışanlar pek oralı değildi iptal etmemem için bana yardımcı olmadılar. Ve bana diyorlar siz kullanıcı adı ve şifrenizi başkasına mı verdiniz 🤣 Hayır vermedim portum çalınmış diyorum ertesi gün yine arayıp aynı şeyi soruyorlar :D Üstelik 3 aylık sürede 750 TL'den fazla parada verdim Türknet'e :D Bir daha Türknet mi? Tövbe tövbe. Giderim millenicom'a, Turkcell Superonline'ye felan ama bir daha asla Türknet kullanmayı düşünmüyorum.

Son düzenleme:
Arkadaşlar her şeyin günah keçisi ya da direkt olarak marka temsilcisi olarak sadece bi' müşteri hizmetleri çalışanının çok fazla üstüne gidiyoruz, bu bence doğru değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı