TurkNet, Superonline altyapısından kullanılır mı?

EkranKartı34

Femtopat
Millenicom'a bakıyorum hem Telekom, hem de Superonline fiber altyapısından hizmet veriyor. TurkNet'te ise sorguladımda sadece 15Mbps falan alabildiğim gözüküyor ama Millenicom'da baktığımda 100Mbps yazıyor. TurkNet Telekom altyapısından veriyormuş galiba. TurkNet kullanmak istiyorum ama bir gün Millenicom gibi o da Superonline altyapısından hizmet verir mi acaba?

Hocam merhaba, Millenicom'a bakmamanızı öneririm (kullandık müşteri hizmetleri olsun kullanım açısından kötü bir internet sağlayıcısı) bunun yerine Türk Telekom altyapısı kullanarak veya Superonline altyapısı TurkNet kullanıcısı olmanızı öneriyorum

Sanmıyorum Superonline kullandığını. Turknet kullanıyorum, oturduğum binaya Superonline fiber geldiğinde internetim VDSL olarak devam etti. Bir kaç ay sonra Turk Telekom da fiber getirdi, baktım daire girişine kadar kablo çekmişler. Ben de Turknet’e söyledim kapıya kadar bağlantı gelmiş internetimin fibere geçmesini istiyorum diye. Sonradan gelip bağlantıları vs yaptılar. Superonline geldiğinde böyle bir durum olmamıştı.

Hocam merhaba, Millenicom'a bakmamanızı öneririm (kullandık müşteri hizmetleri olsun kullanım açısından kötü bir internet sağlayıcısı) bunun yerine Türk Telekom altyapısı kullanarak veya Superonline altyapısı TurkNet kullanıcısı olmanızı öneriyorum

Altyapı Superonline, TurkNet sadece 15Mbps veriyor galiba Superonline kullanmıyor, neden kullanmıyor bilmiyorum. Oyun fazla indirmiyorum ama yeterli mi bu hız bilmiyorum.

@Vorplody Superonline'dan 1000Mbps'ye kadar alabiliyorum gözüküyor, Millenicom 100Mbps gösteriyor. Keşke TurkNet de bu hızları verebilse ama neden olmuyor acaba.

@Vorplody Superonline'dan 1000Mbps'ye kadar alabiliyorum gözüküyor, Millenicom 100Mbps gösteriyor. Keşke TurkNet de bu hızları verebilse ama neden olmuyor acaba.
Dediğim gibi Turknet, Superonline altyapısını kullanmadığı için muhtemelen ADSL altyapı kullanarak 15Mbps verebiliyodur en fazla. 15Mbps ve ADSL internet de 2024 için çok çok eski kalıyor oyun indirmeyi geçtim video izlerken vs de yetersiz kalır. En mantıklısı Millenicom ya da Superonline olur senin için. Olur da Türk Telekom ya da Turknet kendi altyapısını getirirse, Turknet’e geçmek o zaman mantıklı olabilir.

Dediğim gibi Turknet, Superonline altyapısını kullanmadığı için muhtemelen ADSL altyapı kullanarak 15Mbps verebiliyodur en fazla. 15Mbps ve ADSL internet de 2024 için çok çok eski kalıyor oyun indirmeyi geçtim video izlerken vs de yetersiz kalır. En mantıklısı Millenicom ya da Superonline olur senin için. Olur da Türk Telekom ya da Turknet kendi altyapısını getirirse, Turknet’e geçmek o zaman mantıklı olabilir.
Dediğin gibi yapacağım galiba. Peki TurkNet de Millenicom gibi bir gün acaba Superonline altyapısını kullanması ihtimali olabilir mi acaba? Millenicom Superonline altyapısını kullandığına göre o zaman TurkNet de kullanabilir sanki?

Dediğin gibi yapacağım galiba. Peki TurkNet de Millenicom gibi bir gün acaba Superonline altyapısını kullanması ihtimali olabilir mi acaba? Millenicom Superonline altyapısını kullandığına göre o zaman TurkNet de kullanabilir sanki?
Evet belki olabilir firmalar arası anlaşmayla alakalı bir durum.

Geri
Yukarı