TurkNet, Superonline fiber altyapısı üzerinden hizmet verebilir mi?

ILELLIUS

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Ben Türk Telekom VDSL altyapısı ile TurkNet üzerinden 100/8 internet hizmeti almaktayım. Geçen gün Superonline yetkilileri kapıyı çaldı ve binaya fiber hizmeti geldiğini, nisanın ilk haftası aktif olacağını söyledi. Bu altyapı üzerinden hizmet alabilmek için Superonline'a geçiş yapmalı mıyım yoksa TurkNet üzerinden bu hizmeti alabilmem mümkün müdür? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

Hocam Superonline altyapısı var ise ona geçmek daha mantıklı bence. Tabii tercih meselesi.
6 Ay içerisinde hangi konumda olacağım belli olmadığından dolayı taahhütsüz bir internet kullanmak mecburiyetindeyim. Superonline'ın böyle bir hizmeti mevcut mudur ?
Millenicom D-Smart Vodafone alabilirsin bunlar onun altyapı anlaşması var.
Evet Millenicom'u gördüm fakat eğer Türknet üzerinden alabiliyorsam tekrardan geçiş işlemleri ile uğraşmak istemiyorum. Ondan dolayı forum üyelerinde bir danışayım dedim.

6 Ay içerisinde hangi konumda olacağım belli olmadığından dolayı taahhütsüz bir internet kullanmak mecburiyetindeyim. Superonline'ın böyle bir hizmeti mevcut mudur ?
Gideceğiniz konumda Superonline altyapısı yok ise sıkıntı olabilir. TurkNet'in Superonline üzerinden verdiğini hatırlamıyorum. Millenicom, Netspeed, Comnet deneyebilirsin.

Merhabalar. Ben Türk Telekom VDSL altyapısı ile TurkNet üzerinden 100/8 internet hizmeti almaktayım. Geçen gün Superonline yetkilileri kapıyı çaldı ve binaya fiber hizmeti geldiğini, nisanın ilk haftası aktif olacağını söyledi. Bu altyapı üzerinden hizmet alabilmek için Superonline'a geçiş yapmalı mıyım yoksa TurkNet üzerinden bu hizmeti alabilmem mümkün müdür? Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.
Merhabalar, kendi altyapımız dışında yalnızca yerel sağlayıcı altyapısı ile hizmet verebiliyoruz.

Geri
Yukarı