TurkNet teknik servisi hızlı mı?

Shiva001

Hectopat
Daha fazla  
Türk Telekom'dan TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum. İnterneti hızlı bir şekilde bağlarlar mı? Teknik servis nasıl?

Türk Telekom'dan TurkNet'e geçmeyi düşünüyorum. İnterneti hızlı bir şekilde bağlarlar mı? Teknik servis nasıl?

Maalesef şu an link veremeyeceğim fakat Technopat sosyalde Ankara'da oturan bir arkadaşa 4-5 günde bağlamışlar.

Ben Superonline'dan geçtim, 4-5 gün sürdü. Kağıtları yollarken MNG Kargo'da yollama sorunu oluştu ondan geç gitti. Gönderdiğin evraklara hızlı bakıyorlar, TC Kimliğinin arka ve ön yüzünü sen yüklüyorsun. Hızlı bir şekilde bağlanır.

Altyapı varsa kendin bağlayabilirsin. Sorulara 1 gün içerisinde cevap veriyorlar.

Teşekkür ederim iyi akşamlar.

Teşekkür ederim iyi akşamlar.

2 hafta önce internetimde sıkıntı olmuştu. Bildirdikten 1 gün sonra servis gelip ilgilendi. Gayet hızlılar denebilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…