TurkNet TT-fiber (VAE) altyapıda upload hızı

oglcn1

Kilopat
Daha fazla  
Selam ey forum ahalisi.

Evde TurkNet fiber (TT altyapsı - GPON) kullanıyorum. Normalde upload hızım 15MB idi. Ben de uzun süredir eve gelmemiştim vize haftası vs sebeplerden. Bugün Wi-Fi kartı test etmek için bir Speedtest yapayım dedim ve gözlerime inanamadım... 50Mbit upload? 100/50 internet var şu anda evde rüya gibi. İnternete girdim baktım hiçbir bilgi haber vs bulamadım konu ile alakalı. Aynı şekilde upload hızı artan var mı? Speedtest by Ookla - The Global Broadband Speed Test

Son düzenleyen: Moderatör:
TT bazen upload limitlerini test olarak kaldırıyor. Ondan olabilir.

TT şu anda artırıma gitti ancak 50 Mbps olması geçici bir durum. Hatadır, düzelir.

Ben de VAE altyapısında FTTH olarak Türknet kullanıyorum ve birkaç aydır 100-150 megabit download ve 40-50 megabit upload alıyorum. Aylardır belli aralıklarla speedtest yapıyorum bunun bir hata olduğunu sanmıyorum ancak merakımdan araştırdığımda türknet in altyapı sorgulamasında adresime 100/20 olarak internet sunduğunu gördüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…