TurkNet VDSL modem

ertmee

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Merhabalar. TurkNet için başvuru yaptık. Ama daha formları kargolamadık. Başvuruyu babam yapmış ve ADSL olarak başvuru yapmış, yani 16 Mbps hız demek (altyapı 35Mbps destekliyor). Şimdi ben TurkNet'ten VDSL modem alıp taksam direkt, hızımda artma mı olacak? Yoksa onun için de ayrı bir kurulum mu yapacaklar? Bu arada başvuru formlarını bana mail olarak attılar ama hangilerini onlara doldurup yollamam gerek bilmiyorum. Bilgisi olan varsa yazarsa da mutlu olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İnternetiniz aktif olduktan sonra Online İşlemler'den paketinizi VDSL'ye yükseltmeniz gerek.
Merhabalar. TurkNet için başvuru yaptık. Ama daha formları kargolamadık. Başvuruyu babam yapmış ve ADSL olarak başvuru yapmış, yani 16 Mbps hız demek (altyapı 35Mbps destekliyor). Şimdi ben TurkNet'ten VDSL modem alıp taksam direkt, hızımda artma mı olacak? Yoksa onun için de ayrı bir kurulum mu yapacaklar? Bu arada başvuru formlarını bana mail olarak attılar ama hangilerini onlara doldurup yollamam gerek bilmiyorum. Bilgisi olan varsa yazarsa da mutlu olurum.
Paketiniz 16 Mbps ise Vdsl modem takmanız vs. hızınızı artırmaz.
Form işlerini bilmiyorum TürkNette ki. Millenicom kullanıyorum.

Başvuruyu ADSL' mi VDSL' mi hangi şekilde yaptınız? Sizin mailinize gelen belgeleri yazıcınız varsa kendiniz yoksa internet cafe'den çıkartabilirsiniz. Belgeleri sırasıyla eksiksiz doldurup MNG kargoya gidip belgeleri Turknet'e göndereceğinizi belirttiğinizde ücretsiz şekilde göndereceksiniz. Belgelerde eksiklik yoksa kısa sürede onaylanıyor. Başta 16 Mbps olarak geçiş yapabilirler, kullanıcı adı ve şifren geldikten sonra online işlemler kısmından destek kaydı oluşturup 35 Mbps geçişimin yapılmasını istiyorum yazdığınızda geçişinizi yaparlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı