Turknet YAPA ve hat değerleri

Berkay Uzun

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar hattımı VAE'den YAPA'ya geçirdim, internet hızımda 2 mbps artış oldu sadece. Hala ADSL olarak gözüküyor, modemim de en fazla ADSL destekliyor. Sizce VDSL modem alsam hızım artar mı?
Modemim: Airties 5453

Son düzenleyen: Moderatör:
Dediğim şeyleri deneyin;

Turknet'in sayfasından Online İşlemler bölümüne girin ve bilgilerinizi yazıp sisteme girin ardından "Paket & Kullanım" yazan yere tıklayıp Paket yükseltmeye basın.

Ne kadar hız alabileceğinizi sitesinden sorgulayın. Eğer yüksek değerler varsa VDSL modem almanızı öneririm.

Dediğim şeyleri deneyin;

Turknet'in sayfasından Online İşlemler bölümüne girin ve bilgilerinizi yazıp sisteme girin ardından "Paket & Kullanım" yazan yere tıklayıp Paket yükseltmeye basın.
Bu dediğinizi yaptığım zaman beni VAE'den YAPA'ya geçirdi. Şuanda en iyi yararlanabileceğim paket bu olarak gözüküyor.
Eğer sinyal ADSL ise VDSL modem almanız bir şey ifade etmeyecektir.
Merak ettiğim birşey var, sinyali VDSL'e alsalar SNR değerlerim değişir mi?
Ne kadar hız alabileceğinizi sitesinden sorgulayın.
Zaten aboneyken hız sorgulayamıyorsunuz. Apartmanımda farklı bir daire için sorguladığım zaman 13 MBPS gözüküyor oysaki ben zaten 19 MBPS alıyorum.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…