TurkNet'e geçilir mi?

Hız anlamında kesinlikle tavsiye ederim. Eylül 2022‘den beri kullanıyorum. Sana şöyle söyleyeyim 1 aydan fazla süre boyunca yani Ekim ayına kadar interneti kullanamadım. 2 kere teknik servis çağırdım 3 dakika kablo falan değiştirdiler gittiler olmadı. Sonra “zaten kapattırdığım” çocuk güvenliği açık kapatalım mı dediler kapattırdım. Sonra düzeldi. Önceden müşteri hizmetlerini arayıp belki ondandır diye kapattırmıştım, kapatmamışlar meğerse. Demek istediğim ilk zamanlarda sorun yaşayabilirsin ama hızı gerçekten 1000'e çıkıyor onda şüphen olmasın.

Hız anlamında kesinlikle tavsiye ederim. Eylül 2022‘den beri kullanıyorum. Sana şöyle söyleyeyim 1 aydan fazla süre boyunca yani ekim ayına kadar interneti kullanamadım. 2 kere teknik servis çağırdım 3 dakika kablo falan değiştirdiler gittiler olmadı. Sonra “zaten kapattırdığım” çocuk güvenliği açık kapatalım mı dediler kapattırdım. Sonra düzeldi. Önceden müşteri hizmetlerini arayıp belki ondandır diye kapattırmıştım, kapatmamışlar meğerse. Demek istediğim ilk zamanlarda sorun yaşayabilirsin ama hızı gerçekten 1000'e çıkıyor onda şüphen olmasın.

Tamam teşekkür ederim.

Merhaba. 5 yıla yakın bir süredir Turkcell Superonline kullanıyorum. Son zamanlarda bayağı yavaşlamaya başladı. Biraz araştırdım ve bizim apartmanda TurkNet altyapısı varmış. Sürekli Online oyun oynayan, indiren biriyim ve 4MB/S upload hızı alıyorum arada oyunlarda falan ping çıkıyor ve çok sıkıntı oluyor benim için. TurkNet'i araştırdığımda 1000MBPS'ye kadar çıkıyormuş upload diye gördüm. Eastergamers TV de kullanıyor yani baktım adam yayınlarda falan güzel oyun indiriyor ve upload değerleri iyi. Oyunlarda ping yok, video izlerken donma yok.
Sizce geçmeli miyim? Sizin önerileriniz neler?

TurkNet'in kendi sitesinden sorgulattım, altayapımız var ve internet hızı 1000Mbps yazıyor.
Merhaba, adresinizde gigafiber hizmetimiz aktif olduğu zaman altyapı sorgulamasında gigafiber paket bilgisi geliyor. Dilediğiniz zaman hizmetimizi deneyimleyebilirsiniz 😇

Yeni konular

Geri
Yukarı