TurkNet'e geçtim ama internet hızım çok düşük

Yani Ankstre kutunda 80 Mbps kadar hız geliyor ve sen 14 Mb hız alıyorsun. Büyük ihtimal kablolarda sorun var. Sana önerim elektrikçi tanıdığın varsa güzel bir cat6 kablo çektirmen Ankstre kutusundan dairene kadar. TürkNet saha ekipleride çekiyor bu arada sen bilirsin yinede.

Hocam eski kabloyu Türk Telekom çekmişti taşınmadan önce 30 MB alıyordum yetiyordu yeni eve taşınınca bu problem olmaya başladı.

DSLAM'e takılmışsınız. Ancak 13 Mbps almanız normal değil. Ankastreden gelen kabloyu elektrikçi yardımıyla CAT 6 ile değiştirin.

TurkNet'e geçtim hatta yeni modem aldım ama yine de internet hızım çok düşük.
DSL kablosundan dolayı olabilir mi yoksa internet tesisatını yenilemem mi gerekli.
Merhaba, destek kaydı numaranızı gönderir misiniz? Kontrol ederek yardımcı olmak isterim

Destek numarası: 61285243.
Kontrol ettiğimde kaydınızla ilgilenen net uzmanımız arızanız için saha ekiplerini yönlendirmiş. Gelişmeleri sizinle paylaşacağız. Sistemde DSL ışığınız yanmıyor olarak görünüyor ama modem de yanıyor mu?

Hattınızda atlak bağlantı sorunu olabilir ama ekipler adrese gelerek kontrol sağladıkları zaman daha doğru bilgi vereceklerdir.

Tamamdır. Teşekkürler bir sorum olacaktı eski internetim Türk Telekom iptal etmeye çalıştım ama edilmedi sizce ondan olabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…