TurkNet'e nasıl geçebilirim?

iPanzeR

Decapat
Daha fazla  
TurkNet servisini aradım ve her şeyi telefon ile yaptıklarını söylediler şubeleri olmadığını söyledi ve bilgilerimi verdikten sonra hemen 2dk sonra bir numara aradı ve açıkçası dolandırıcı olduğunu düşünüyorum çünkü çok sertti TurkNet'e nasıl geçebilirim? Kapı da imzalamak- internet sitelerine kimlik fotolarımı atmak beni arayan son kişiden sonra vazgeçmek istiyorum.

TurkNet servisini aradım ve her şeyi telefon ile yaptıklarını söylediler şubeleri olmadığını söyledi ve bilgilerimi verdikten sonra hemen 2dk sonra bir numara aradı ve açıkçası dolandırıcı olduğunu düşünüyorum çünkü çok sertti TurkNet'e nasıl geçebilirim? Kapı da imzalamak- internet sitelerine kimlik fotolarımı atmak beni arayan son kişiden sonra vazgeçmek istiyorum.
Merhaba, adımızı kullanılarak yapılan dolandırıcılık aramaları mevcut ve aldığımız şikayetler doğrultusunda yasal süreci başlattık, takipçisiyiz. Web sitemizde yer alan iletişim numaraları dışındaki numaralara itibar etmeyin. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Ayrıca satış hattımızın numarası 0850 288 80 81'dir🌼

Geri
Yukarı