TurkNet'e nasıl geçilir?

Yeni geçecek olursan arkadaşını getir kampanyasından yararlan. Ben Türknet abonesiyim geçenlerde birisi beni referans göstererek abone oldu ve hem o hem ben 1 ay fatura ödemeyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Superonline aboneliğimi sonlandırmam gerekiyor mu? TurkNet'e geçerken ondan bahsettim.
Superonline aboneliğinizi sonlandırıp geçeceksiniz. Eğer hala aboneliğin duruyorsa telefondan başvuru yap Turknet'e oradan Superonline Abone Numarası gibi bir şey isteyecek onu ver kontrol etsinler eğer hala aboneliğini görebiliyorlarsa onlar işlemleri başlatır yani senin hiçbir şey yapmana gerek kalmaz.

Reklam kısmı;
Turknet'e geçiş yapacaksan telefondan abonelik başlatıyor isen "JSL11AB34TMO" bu kodu, İnternet üzerinden başvuru yapıyorsan Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan! bu link ile başvuru yap hem sen bir ay bedava İnternet kullan hem ben :)

Superonline aboneliğinizi sonlandırıp geçeceksiniz. Eğer hayla aboneliğin duruyorsa telefondan başvuru yap Turknet'e oradan Superonline Abone Numarası gibi bir şey isteyecek onu ver kontrol etsinler eğer hayla aboneliğini görebiliyorlarsa onlar işlemleri başlatır yani senin hiçbir şey yapmana gerek kalmaz.

Reklam kısmı;
Turknet'e geçiş yapacaksan telefondan abonelik başlatıyor isen "JSL11AB34TMO" bu kodu, İnternet üzerinden başvuru yapıyorsan Beni referans göster, bir ay ücretsiz internet kazan! bu link ile başvuru yap hem sen bir ay bedava İnternet kullan hem ben :)
Superonline aboneliğinizi sonlandırıp geçeceksiniz. Eğer hala aboneliğin duruyorsa telefondan başvuru yap Turknet'e oradan Superonline Abone Numarası gibi bir şey isteyecek onu ver kontrol etsinler eğer hala aboneliğini görebiliyorlarsa onlar işlemleri başlatır yani senin hiçbir şey yapmana gerek kalmaz.

Reklam kısmı;
Bu işlemi bilgisayardan yapsam?

y
Yok şimdi aboneliğim hala duruyor. Bilgisayardan yapınca nasıl yapacağım?
Kodunu kullanacağım ama.
Dostum ben açıkçası bilgisayar yapmadım pek bir bilgim yok telefondan arayabilirsin onlar halleder aboneliğini, anlaşmanı vs.
Ama İnternetten yapınca da sizi arıyorlar galiba orada söyleyebilirsin durumunu aboneliğinin durduğunu.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı