TurkNet'i Tavsiye Eder misiniz?

MustafaDemir

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522360033
İyi forumlar herkese. 1 ay kadar sonra taahhüt sürem dolacak. Türk Telekom'un fiyat tarifeleri oldukça yüksek. TurkNet hakkında bilgi toplamaya çalışıyorum. Sizin deneyimleriniz ne durumda? TurkNet'e geçiş yaparsam, sıkıntı yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç bir sıkıntı yaşamassın ayrıca memnunda kalırsın ve zaten taahhüt istemiyorlar memnun kalmassan 30 gün içinde vazgeçip paranıda alabilirsin. Şuanda Ben Fix Net kullanıyorum 5 aylık bir taahhüt'üm kaldı bittiğinde bende TürkNete geçicem

Kardeşim yıllarca Türktelekom kullandım. Maks. verdikleri hız 5-6 mbps arasıydı.3 aydır Türknet kullanıyorum. Geçer geçmez upload hızımda artış oldu. 2 gün önce altyapı çalışması yaptılar. Vdsl’e geçiş yaptım. 17 mbps hız alıyorum. Upload ise 2.1.

Altyapıya göre değişir. Türknet'in sitesi üzerinden ya da telefonla arayarak verebilecekleri maksimum hızı öğrenebilirsin. Ben 6 ay kullandım taahhüt ettikleri hızı verdiler. Söylenen hızı alamayıp iptal edenler de az değil. Bunu detaylı olarak sorup teyit ettirmen lazım. Müşteri hizmetleri yok bu konuda çok geri kalıyorlar. Bir sorun olduğunda online işlemler üzerinden destek kaydı açmak gerekiyor onun dışında kimseye ulaşamıyorsun. Ben 3 defa kayıt açtım 2 gün içinde dönüş yaptılar ortalama olarak. Netspeed gibi diğer servis sağlayıcıları da araştırıp seçim yapmak daha iyi olur.

Türk Telekom’un müşteri hizmetleri varda ne oluyor ? Bence Türknet’in sistemi çok daha iyi. Arıza kaydı sonuçlandığında adam gibi neden sonuca bağlıyorlar.

Yıllardır kullanan birisi olarak tavsiye ederim. Altyapınızın desteklediği hızı veriyorlar. Kendi adıma 75 Mbps download 4Mbps upload.

Kablonet paketlerini de inceleyebilirsin. Uzun zamandır kullanıyorum, benim için artık vazgeçilmezdir.

Kurulum dışında sorun yaratmadılar. Bence gayet iiyi

Altyapı ve ankastre yoksa en büyük düşmanın Türknet olur ona göre.

3 gün oldu Türknet'e geçeli ben memnunum. Bulunduğum bölgede maksimum hız 16MBPS. 14-15,5 arası hız veriyor. Öneririm. Müşteri hizmetleri Turkcell'den sonra en çok ilgilenen müşteri hizmetleri, kanımca.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…