TurkNet'i Tavsiye Eder misiniz?

Türknet ile 35 Mbps indirme 3 Mbps yükleme hızı alıyorum. Taahhüt yok, kota yok, akk kalkmadan önce bile bu firmada yoktu. Fiyat olarak da 76₺. Hız ve Altyapı Sorgulama - TurkNet buradan altyapının maksimum ne kadar hız alabileceğini sorgula (kendi altyapıları yoksa maksimum 35 Mbps alırsın). 10₺ farkla hızını maksimum 75 Mbps yükseltebilirsin (altyapın destekliyorsa). Şimdi benim burada kod paylaşmam doğru olmaz ama çevrende tanıdığın Türknet'li biri varsa ondan 'arkadaşını getir' kodunu iste 2. ayın bedava oluyor. Şunu da belirteyim modem kurulumu için evime gelmediler ve kendi imkanlarımla kurmak zorunda kaldım yine de kurulum ücreti aldılar (arka planda yaptığımız işlemler için aldık dediler). Şahsen tavsiye ederim.

Ben ederim.. 1 yılı aşkın süredir kullanıyorum ve gayat hızlı.

3 gün oldu Türknet'e geçeli ben memnunum. Bulunduğum bölgede maksimum hız 16MBPS. 14-15,5 arası hız veriyor. Öneririm. Müşteri hizmetleri Turkcell'den sonra en çok ilgilenen müşteri hizmetleri, kanımca.
Hocam benim altyapı da maksimum 16 mbps destekliyor ancak hem millenicom da hem netspeed te 11 den üstünü göremedim. Siz 14-15 alıyormusunuz gerçekten 16mbps altyapıdan?

Türknet'i bilmem de ISS diyince bu ülkede en iyisi Kablonet. Her anlamda gayet güzel bir firma.

Hocam benim altyapı da maksimum 16 mbps destekliyor ancak hem millenicom da hem netspeed te 11 den üstünü göremedim. Siz 14-15 alıyormusunuz gerçekten 16mbps altyapıdan?
Evet ama önceden almıyordum. Eskiden D-Smart Net kullanıyorduk en fazla gördüğüm taş çatlaya çatlaya 10 MBPS idi. Türknet kurulum yaptı, hız testine soktum, indirmeler, güncellemeler derken baktım 14-15 geziyor hep. Ben de şaşırdım fakat alıyorum. Sen iyisimi Türk Telekomun kutudan çektiği DSL kablosunu değiştir. Benim o kablo ekliydi eskiden belki de o yüzden hız alamıyordum. Yeni başvuruda yeni kablo çektiler bana. Şuan sorun yok.

Türk Telekom'um 8mbps hız verdiği yerde türknet 22 mbps veriyor fiyatta makul. Tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…