Çözüldü Turnuva temalı savaş filminin ismi neydi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ıvx

Decipat
Eskiden izlediğim bir film geldi aklıma bu akşam, yarışmacılar hatırladığım kadarıyla kadındı arenaya girmeden önce silahların arasından kılıç vs. istediklerini seçip savaşa gidiyorlardı ölümüne değildi fakat dövüşçü zorladığı sürece serbestti. Biraz da spoiler olacak sonlara doğru ama 1 kadın diğer kadınla kapismamak için cekilmesinde ısrar ediyordu adını bilen var mıdır?

Çözüm
Eskiden izlediğim bir film geldi aklıma bu akşam, yarışmacılar hatırladığım kadarıyla kadındı arenaya girmeden önce silahların arasından kılıç vs. istediklerini seçip savaşa gidiyorlardı ölümüne değildi fakat dövüşçü zorladığı sürece serbestti. Biraz da spoiler olacak sonlara doğru ama 1 kadın diğer kadınla kapismamak için cekilmesinde ısrar ediyordu adını bilen var mıdır?
Lady Bloodfight olabilir. Bir göz atın isterseniz. Ama ölümlü savaşlar da vardı galiba bu filmde. Ben de en az 4-5 sene önce izlemiştim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hunger Games. İlk kitabını da okudum. Çok güzeldi.

Lady Bloodfight olabilir. Bir göz atın isterseniz. Ama ölümlü savaşlar da vardı galiba bu filmde. Ben de en az 4-5 sene önce izlemiştim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm
The Hunger Games olabilir mi?
ChatGPT sordum The Hunger Games olabilir belki.
Hunger Games. İlk kitabını da okudum. Çok güzeldi.
Hunger games değil dostlar bende kitabını 1-2 hafta öncesine kadar ilkini bitirdim güzel seriydi.

Lady bloodfight olabilir. Bir göz atın isterseniz. Ama ölümlü savaşlar da vardı galiba bu filmde. Ben de en az 4-5 sene önce izlemiştim.

Sanırım buydu hocam
Son fight Denizde geçiyor ve ana karakterin arkadaşını bir eleman elleri ile öldürüyormuydu?
Eğer öyleyse kesinlikle bu.

Hunger games değil dostlar bende kitabını 1-2 hafta öncesine kadar ilkini bitirdim güzel seriydi.

Sanırım buydu hocam
Son fight Denizde geçiyor ve ana karakterin arkadaşını bir eleman elleri ile öldürüyormuydu?
Eğer öyleyse kesinlikle bu.
Aynen denizin ortasına kurulmuş iskele-balıkçı kasabası karışımı bir yerde geçiyor son dövüş. Neyse bulabildiğimize sevindim filmi :)

Geri
Yukarı