Tuşlu telefon önerisi

Bütçe
300
Sizce sınava çalışmak için tuşlu telefona geçmek çözüm mü? Kendinizi avutuyorsunuz gibi lakin artık tuşlu telefonların bir espirisi yok telefoncudan Türkiye kayıtlı bir telefon alın.

Selamlar.
Sınava hazırlandığım için akıllı telefonu bırakıp tuşlu telefon almak istiyorum.
Kamerası olsun, görüşme esnasında sesi iyi olsun ve de eski nesil olmasın yeter.
300 TL bütçem var.
Samsung B310'u pek beğenmedim.
Nokia 216 tam istediklerime göreydi ama yorumlarda şarjının patladığından söz ediliyordu, onu da elemek zorunda kaldım.
Başka model önerilerinizi bekliyorum.
Şimdiden teşekkürler.

Nokia C3 150 aldım.
10 gün falandır kullanıyorum.
Malzeme kalitesi kötü, özellikle arka kapak çok kalitesiz bir plastik. Telefonda sadece ahize bölümünde hoparlör var. Müzik veya radyo açıkken idare eder bir ses kalitesi var. Aramalarda da fena değil ama hoparlöre alınca hiçbir işe yaramıyor. Sesi kala çok düşük kalıyor. Yani yaşlı birine almayı düşünüyorsanız kesinlikle olmaz.
Şarj konusunda hiç fena değil. Arada yılan oyunu falan oynuyorum, 3 gün civarı gidiyor.
Radyosunu çok beğendim. Kulaklıksız çalışması güzel.
Telefonun ön tasarımını fotoğraflarda bakarken pek beğenmemiştim ama şimdi gayet beğeniyorum. Eski bir tuşlu telefondan farklı.
Toparlayacak olursam şimdi almak istesem başka bir telefon alırdım ama bundan da gayet memnunum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nokia C3 150 aldım.
Malzeme kalitesi kötü, özellikle arka kapak çok kalitesiz bir plastik. Telefonda sadece ahize bölümünde hoparlör var. Müzik veya radyo açıkken idare eder bir ses kalitesi var. Aramalarda da fena değil ama hoparlöre alınca hiçbir işe yaramıyor. Sesi kala çok düşük kalıyor. Yani yaşlı birine almayı düşünüyorsanız kesinlikle olmaz.
Şarj konusunda hiç fena değil. Arada yılan oyunu falan oynuyorum, 3 gün civarı gidiyor.
Telefonun ön tasarımını fotoğraflarda bakarken pek beğenmemiştim ama şimdi gayet beğeniyorum. Eski bir tuşlu telefondan farklı.
Toparlayacak olursam şimdi almak istesem başka bir telefon alırdım ama bundan da gayet memnunum.

Nokia C3 150 aldım.

Asıl olan okuluna veya ödevlerine bir faydası dokundu mu? Azerbeycandanım çok merak ediyorum. Ben de Nokia 230 kullanmayı düşününüyorum da.

Geri
Yukarı