TV monitör olarak kullanılabilir mi?

murat ali

Centipat
Yer
darıca
Daha fazla  
2.el fiyatlarına baktığımda TV fiyatları ile monitör fiyatları arasındaki fark son kullanıcı için çok, sorum şu televizyonlar monitör olarak kullanılabilir mi kullanılırsa ne farklar olur?

2.el fiyatlarına baktığımda TV fiyatları ile monitör fiyatları arasındaki fark son kullanıcı için çok, sorum şu televizyonlar monitör olarak kullanılabilir mi kullanılırsa ne farklar olur?

Kulanabilirsin kulanmasına ama çoğu TV 60 Hz yani 120 144 tarzı TV bulamazsın bulsan bile fiyatları çok uçuk ve çok büyük oluyor anlayacağın 60 Hz olsun ben gene oynarım diyorsan bir de alcağın TV boyutuna bağlı mümkünse monitör büyüklüğünde olsun.

3 Senedir falan 102 ekran tv kullanıyorum. Ağır bağımlı oyuncu değilim, CS:GO League Of Legends gibi oyunlar oynadım hep, CS'de LEM, LoL'de ise Dia 2'dim. Yani sert oyuncu değilsen aradaki farkı çok hissetmezsin.

Hz’den çok tepki süresi değeri yüzünden online oyunlar başta olmak üzere çok sıkıntı yaşarsınız. Mouse’u oynatınca bile geriden tepki verdiği hissedilir çoğu televizyonda.

Geri
Yukarı