TV siyah bar sorunu

Arkadaşlar önceden böyle bir problemim yoktu şimdi neden oldu anlamadım.
Önceden 720P de böyle olmuyordu.

15899658002572989521714910447999.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıkıntı nedir?

Merhaba sıkıntım televizyon önceden 720P de böyle değildi şu anda 720P ye aldığımda ekranda siyah barlar çıkıyor nedenini anlamadım tam. Bir ayar değistirdim sanırım tam anlamadım ama 720P ye alınca böyle oluyor görüntü küçülüyor :( ve oyunda grafik de bir değişiklik olmuyor 720P de grafik önceden 1 tik daha azdı şu an grafik 1920X1080 ile aynı otomatik doldurmayı etkinlestirdigimde ise çözünürlük düşünce ekran daha da büyüyeceğine daralıyor.
Merhaba sıkıntım televizyon önceden 720P de böyle değildi şu anda 720P ye aldığımda ekranda siyah barlar çıkıyor nedenini anlamadım tam. Bir ayar değistirdim sanırım tam anlamadım ama 720P ye alınca böyle oluyor görüntü küçülüyor :( ve oyunda grafik de bir değişiklik olmuyor 720P de grafik önceden 1 tik daha azdı şu an grafik 1920X1080 ile aynı otomatik doldurmayı etkinlestirdigimde ise çözünürlük düşünce ekran daha da büyüyeceğine daralıyor.
Yokmu kimse yardım edebilecek bu forumda hicbir şeye yazilmiyor :(

Bu konuda yardım edebilecek kişiler olmayabilir, çünkü bu sorun TV'ye ve bağladığın PC'ye bağlı olarak değişebilir ve kimse tam olarak ne yapılacağını bilemez. YouTube'da veya DH'deki çözümleri inceleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu çözümü de deneyebilirsiniz:
Ekran kartı ayarları üzerinden veya Windows ekran ayarı üzerinden çözünürlüğünüzü yükseltmeniz gerekmekte. Youtube videolarından yardım alabilirsiniz. Çözünürlük nasıl büyültülür yazarsanız karşınıza çıkacaktır.

Ps4
Bu konuda yardım edebilecek kişiler olmayabilir, çünkü bu sorun TV'ye ve bağladığın PC'ye bağlı olarak değişebilir ve kimse tam olarak ne yapılacağını bilemez. YouTube'da veya DH'deki çözümleri inceleyebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu çözümü de deneyebilirsiniz:
Ps4 de yaşıyorum bu sorunu 720 p ye alınca oluyor

Çok üzgünüm ancak PS 4 hakkındaki ne desem yalan olur. TV kumandasından görüntü ayarlarını değiştirmeyi dene. Maalesef daha fazla yardımcı olamayacağım.

Denedim TV'de bir sıkıntı var gibi gözüküyor TV ayarıyla oynayınca oldu zaten :( otomatik doldurmaya aldım bende o zaman tam ekran oluyor ama görüntü basık oluyor :(
Denedim TV'de bir sıkıntı var gibi gözüküyor TV ayarıyla oynayınca oldu zaten :( otomatik doldurmaya aldım bende o zaman tam ekran oluyor ama görüntü basık oluyor :(

Yokmu bana yardımcı olacak.

Yokmu bana yardımcı olacak.
Kimse yokmu koskoca forumda ya

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı