TV'de oyun oynanır mı ?

ProGamer17

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben yazın bir PC toplamak istiyorum ve şimdiden biraz araştırmaya başladım ve monitörler baktım. İstediğim monitörler 2000 TL civarı oluyor. Benim bunları almaya bütçe var ancak bana saçma geldi küçücük ekranın 2000 TL olması. Televizyon düşündüm ancak televizyondan oyun oynanır mı veya rahat olur mu bilemedim. Bu sorulara cevap verip birde 2000 TL televizyon önerirsiniz çok mutlu olurum.

MS değerleri düşük olduğu ve yenileme hızlarının yüksek olması sebebiyle monitörler pahalı. TV kullanırsan oyun oynarken aslında hiçbir şey kaybetmezsin şayet CS:GO, Battlefield vb. FPS oyunlar oynamıyorsan. Yanlız unutmamak gerek; sistem üst düzey olacaksa AMD tarafında HDMI yeni sürümleri kullanılmıyor. Nvidia kartlarda son sürüm mevcut. TV'lerde VGA bulmak zor DisplayPort ise yoktur.

Arkadaşlar ben yazın bir PC toplamak istiyorum ve şimdiden biraz araştırmaya başladım ve monitörler baktım. İstediğim monitörler 2000 TL civarı oluyor. Benim bunları almaya bütçe var ancak bana saçma geldi küçücük ekranın 2000 TL olması. Televizyon düşündüm ancak televizyondan oyun oynanır mı veya rahat olur mu bilemedim. Bu sorulara cevap verip birde 2000 TL televizyon önerirsiniz çok mutlu olurum.
Çözünürlük fazla olduğu için oyunlarda kontrol biraz zor oluyor. Fakat çok güzel oluyor şahsen ben pes 2016 - ets 2 oyunlarını televizyondan oynuyorum.

Çözünürlük fazla olduğu için oyunlarda kontrol biraz zor oluyor. Fakat çok güzel oluyor şahsen ben pes 2016 - ets 2 oyunlarını televizyondan oynuyorum.
Açık dünya oyunları, spor veya yakın dövüş mekaniğinin sıkça kullanıldığı oyunlar; yüksek çözünürlük ve geniş ekranda, iyi renk kontrastı da varsa, keyfinden geçilmez. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı