TWD Definitive series Türkçe yama kalitesi

Mag1n

Hectopat
Arkadaşlar yakında bedava bir yama çıktı. Sinnerclown ekibi tarafından yapılan bir yama. Yamanın kalitesi nasıl? Biliyorsunuz bu tür oyunlarda yama kalitesi çok önemli translate ise İngilizce oynayacağım.

Arkadaşlar yakında bedava bir yama çıktı. Sinnerclown ekibi tarafından yapılan bir yama. Yamanın kalitesi nasıl? Biliyorsunuz bu tür oyunlarda yama kalitesi çok önemli translate ise İngilizce oynayacağım.

2. bölümde carley ile konuşurken karakter a diyor altyazıda b yazıyordu.
2. bölümün ortalarında da karakterin söyledikleri ile altyazıda yazan aynı şey değil sanırım bir tek geriye anonymousun yaptığı yamayı almak kalıyor.

Son düzenleme:
2. bölümde carley ile konuşurken karakter a diyor altyazıda b yazıyordu.
2. bölümün ortalarında da karakterin söyledikleri ile altyazıda yazan aynı şey değil sanırım bir tek geriye anonymousun yaptığı yamayı almak kalıyor.

Yamayı uyarlayan ve yapan benim.
Orada burada görüyorum bazı insanlar böyle yazıyor, falan filan yerde şöyle böyle hata var diye, ama nerede hata sarı çizmeli Mehmet ağa da.
Sana veya böyle yazanlara sormak istediğim şu, sadece sana yazmıyorum o yüzden her şeyi üstüne alınma :)
Hatalı gördüğün yeri gelip bizimle paylaştın mı? cevap paylaşmadın. Ya da paylaştın da biz mi düzeltmedik. Neresi belli değil, ara ki hatalı yeri bulasın..
Şu yamayı büyük bir emek ile tamamen el çevirisinden oluşan düzenleme ile yayımlayalı 3 ay oldu, ve 3 aydır bir Allah'ın kulu gelip geri bildirim yapmadı bize.
Milyon dolarlık yapımlar bile hatalı çıkarken bizim de sıfır hata ile iş yapmamızı bekleyen bencil bir toplumumuz var ne yazık ki.
Yamanın yayımlandığı herkese açık bir Discord sunucusu ve sitesi var, gelip geri bildirim yaparak bize de yardımcı olmak yerine, böyle orada burada kusur bulmak bana göre emek verenlere büyük bir haksızlıktır. ki bundan haberimiz yok.
Desen ki geldim bildirdim kimse sallamadı o zaman haklısın derdim.
Belki bunları düşünememiş olabilirsin hepimiz insanız hatamız olur.
Ama genel olarak bizim insanımız dünyanın en bencil insan topluluğu. Bu yüzden işte çeviri yapanlar soğuyor bu işlerden. Her şey bedava olsun, ama sağlam olsun abi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı