Twinmos 1TB M.2 PCI-e alınır mı?

Bütçe
1000
Twinmos, gerçek bir disk üğreticisi değil. Çin'den ucuza alınan mallara bu ad yazılıyor sadece.

Bütçeniz ne kadar?

Hocam, bütçe konusunda çok da sıkıntım yok, yaşadığım yer ile ilgili olarak ürün çeşitsizliği konusunda daha çok sıkıntı yaşıyorum. Sizin önerdiğiniz markalar hangileridir? Alına bilecek sorun çıkarmayacak birkaç marka önerebilir misiniz bana rica etsem?

Hocam, bütçe konusunda çok da sıkıntım yok, yaşadığım yer ile ilgili olarak ürün çeşitsizliği konusunda daha çok sıkıntı yaşıyorum. Sizin önerdiğiniz markalar hangileridir? Alına bilecek sorun çıkarmayacak birkaç marka önerebilir misiniz bana rica etsem?
Samsung T serisi öneririm. SanDisk de olabilir.

Twinmos, gerçek bir disk üğreticisi değil. Çin'den ucuza alınan mallara bu ad yazılıyor sadece.

Bütçeniz ne kadar?

Hocam geç yazıyorum ama. Adamlar yılların markası. DDR2 zamanında çok aramışlığım olmuştur. Şu ana kadar sıkıntı çıkarmadı. Forumlarda da hiç sıkıntı çıkardığını görmedim. Hatta bir PC'ye RAM'lerini almıştık 9-10 yıl önce o PC de çalışıyor RAM'ler de. Genel anlamda düşük gecikme sunarak daha ucuza satılıyordu çoğu markadan. Bir tanıdığımda twinmos 2 TB M.2 takılı. Sağlığı hala iyi durumda. Hızları da hala güzel stabil bir şekilde verebiliyor. Not: Sadece 2TB modelinde DRAM var NVMe SSD'lerinde haberiniz olsun.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı