Twitch 14 upload ile kaç bitrate verilmeli?

Sizin sisteminiz el vermiyormuş ancak sonradan okuyan kişiler içinde yanlış yönlendirme olmaması adına belirtmek zorunda hissettim. 8.000 Bitrate vermek için partner olmak gerekiyor muhabbeti tamamen hurafedir. OBS'de limiti görmezden gel seçeneğine tik koyarak 8.000 bitrate verebilirsiniz. Ses içinde bitrate istiyor o yüzden görüntüye 7,500-7,600 gibi bir oranda vermek daha sağlıklı oluyor. Ancak 8.000'in üzerine çıkınca değişik hatalar ve tutarsızlıklarla karşılaşabilirsiniz, bu partnerler içinde geçerlidir.

Sizin sisteminiz el vermiyormuş ancak sonradan okuyan kişiler içinde yanlış yönlendirme olmaması adına belirtmek zorunda hissettim. 8.000 bitrate vermek için partner olmak gerekiyor muhabbeti tamamen hurafedir. OBS'de limiti görmezden gel seçeneğine tik koyarak 8.000 bitrate verebilirsiniz. Ses içinde bitrate istiyor o yüzden görüntüye 7, 500-7, 600 gibi bir oranda vermek daha sağlıklı oluyor. Ancak 8.000'in üzerine çıkınca değişik hatalar ve tutarsızlıklarla karşılaşabilirsiniz, bu partnerler içinde geçerlidir.

Anladım, peki ya 720p 60FPS için önerebileceiğiniz bir bitrate değeri var mı? Twitchin önerdiği değerlere pek içim ısınmıyor nedense

Yeni konular

Geri
Yukarı