Twitch 720p 60 FPS yayın yapmak kaç GB yer?

salih berke

Hectopat
Merhaba evin internet altyapısı olmadığı için bende mobil hat alıp yayın yapıyorum. Ortalama 25 upload veriyor. Çok internet gitmesin diye bende 480P 1600 bitrate veriyorum. Çok akıcı bir yayın oluyor. Ama sorum şu 720P 60FPS yayın yapmak istiyorum. Ortalama 3 saat yayın 3000 bitrate versen saatte kaç GB internet yer. 40GB kotam var. Aylık Max 50'ye çıkıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
eğer bu tarz işlere girişmek istersen superbox alabilirsin altyapı istemiyor ve upload değeri gerçekten yüksek.Şuan ben de aktif olarak kullanıyorum gerçekten öneririm

Eğer bu tarz işlere girişmek istersen superbox alabilirsin altyapı istemiyor ve upload değeri gerçekten yüksek. Şu an ben de aktif olarak kullanıyorum gerçekten öneririm.

Para olsa zaten şaun kullandığım internetin kotasını artırırım 10 upload veren bir interenete neden 170 TL veriyim benim size sorduğum soruyu cevaplayın lütfen.

Sadece bir öneri yapmıştım alıması gerek veya alın diye bir ifade kullandım.

Hayır o yüzden değil zaten çok iyi bir internetim olduğunu söyledim 25 upload ile 2 K yayın çok rahat bir şekilde yapılır zaten 40 GB kotam var 50 TL ödüyorum ama kota sınırlı olduğu için 3000 bitrate versem saate kaç GB internet yer sorum bu.
Bunun bir hesabı var mı?

Geri
Yukarı