Twitch Canlı Yayına Logo Nasıl Eklenir?

-the-

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, Nvidia uygulaması üzerinden canlı yayın yapmaya çalışıyorum. Bağış aldığımızda malum site logosunun yayında olması gerekiyor ve logo ekranda ise kesinti olmuyor.
Nvidia uygulaması üzerinden ekranın herhangi bir noktasına ufak bir PNG logo nasıl ekleyebilirim?
OBS kullanıyorum fakat son güncelleme sonrası sürekli kitlenmeler olmaya başladı.

Merhaba, Nvidia uygulaması üzerinden canlı yayın yapmaya çalışıyorum. Bağış aldığımızda malum site logosunun yayında olması gerekiyor ve logo ekranda ise kesinti olmuyor.
Nvidia uygulaması üzerinden ekranın herhangi bir noktasına ufak bir PNG logo nasıl ekleyebilirim?
OBS kullanıyorum fakat son güncelleme sonrası sürekli kitlenmeler olmaya başladı.
nVidia'nın kendi yazılımı üzerinden nasıl yapılıyor bilmiyorum fakat bahsettiğiniz site ByNoGame ise kendi sitelerinde yayıncıların kullanması icin hareketli logoları mevcut. Site üzerinden logoyu indirdikten sonra OBS'ten sahnenize görsel olarak ekleyebilirsiniz. Logoyu yerleştirdikten sonra yaptığınız yayına ait bir klibi gönderdiğiniz taktirde sizden komisyon almayacaklardır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı