Twitch doğum tarihi nasıl görülür?

Varsayılan olarak Twitch hesabınızın doğum tarihini görebileceğiniz veya değiştirebileceğiniz bir ayar bulunmamaktadır. Belki Twitch üzerinde kullanmakta olduğunuz hesabın doğum tarihini değiştirmek için, [email protected] ile e-posta üzerinden iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz.

Direkt olarak e-posta göndermek yerine, kendi yardım sayfalarından e-posta iletişimini başlatabilirsiniz.

Varsayılan olarak Twitch hesabınızın doğum tarihini görebileceğiniz veya değiştirebileceğiniz bir ayar bulunmamaktadır. Belki Twitch üzerinde kullanmakta olduğunuz hesabın doğum tarihini değiştirmek için, [email protected] ile e-posta üzerinden iletişime geçmeyi deneyebilirsiniz.

Direkt olarak e-posta göndermek yerine, kendi yardım sayfalarından e-posta iletişimini başlatabilirsiniz.

Peki değiştirildiğinde anlama şansım var mı? Bana geri dönüş yaparlar mı? Teşekkürler.

@YasinTekcan07, doğum tarihinizin değiştirildiğini gösteren bir yerin olup olmadığını bilmiyorum. Zaten doğum tarihi adı altında bir alan da olmadığından dolayı, değişiklikleri göremeyebilirsiniz.

Mantıklı olarak, kendi yardım sayfalarından bu değişikliği size ileti olarak gönderebileceklerini düşünmüştüm. İlerleyen zamanlarda desteğinize geri dönüş yapıp yapmadıklarını belirtebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı