Çözüldü Twitch'de emojiler yazı olarak gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

jetta_

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Biliyorsunuz Twitch'de birçok komik ifade mevcut. Ama bunlar ben de gözükmüyor. Kekw, Monkagiga gibi ifadeleri nasıl ortaya çıkabiliriz. YouTube'da video izlerken görüyorum kekw yazdığı zaman emeoji halinde çıkıyor. Bende sadece yazı olarak gözüküyor. Bu emojileri nasıl aktif hale getirebilirim bir yazılım falan mı yüklemem lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
FrankerFaceZ ve/veya BetterTTV eklentilerini yüklemen gerekli. Tavsiyem ikisini birden kullanman.

Mobilde (Android) bu emoteleri görmek içinse Twitch'in kendi app'ını değil Xtra adlı programı kullanırsanız şu şekilde görebilirsiniz:
Screenshot_20200405-113559.jpg Screenshot_20200405-114033.jpg
FrankerFaceZ ve/veya BetterTTV eklentilerini yüklemen gerekli. Tavsiyem ikisini birden kullanman.

Mobilde (Android) bu emoteleri görmek içinse Twitch'in kendi app'ını değil Xtra adlı programı kullanırsanız şu şekilde görebilirsiniz:
Screenshot_20200405-113559.jpg Screenshot_20200405-114033.jpg

Son düzenleme:
Çözüm
BTTV indirdim fakat şimdide sol tarafta çevrimiçi arkadaşlar ve onerılen kanallar gozukmuyor acaba nedeni nedir @Eryd
Bayağı bir vakit geçmiş, sorununu çözmüşsündür büyük ihtimalle ama yine de yardımcı olayım.
better ttv 11.png

Buradan profile tıklayıp ardından ayarlardan gösterdiğim biçimde tikleri işaretlemen gerekiyor.
better ttv 22.png

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı