Twitch hesap geliştirme

Deep1xx

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Twitch'te partner yayıncıyım uzun süredir(2021) yayın açma fırsatım olmadı. İşlerim düzene koydum şu an açıyorum fakat izleyici ve takipçim eski jeneriğinde değil, artık takipçiler bile takipten çıkıyor ben kanalımı geliştirmek istiyorum fakat bu konuda bayağı geri kalmışım her şey pat diye olmaz biliyorum zor emeklerle bu kanalı partnerlik yapmıştım. Diğer yayıncıları takip ediyorum fakat çok büyük balık bunlar kapışmak değil yanından geçemem onların verdiği çok büyük avantajları sağlayamam fakat sizden istediğim sizlerden o değerli önerilerinizi almak ve bir izleyici olarak yayıncıdan ne istediğiniz çok önemli teşekkür ederim ilginiz alakanız için. Kanal- Deep1xx.

10-11 senelik twitch kullanıcısıyım.(justin tv dahil) Son birkaç yılda twitch izleyiciyi kendinden soğutmaya başladı. Özellikle aşırı derecede artan reklamları yüzünden. Zaten twitch Türkiye ekibinden de çok sayıda işten çıkarılma, küçülmeye gitme gibi durumlar oldu bildiğiniz gibi. Yakın zamanda kitlesi yavaş yavaş düşecektir diye düşünüyorum eğer rakip platform başarılı olursa.

Birçok yayıncı da yeşil siteye (kick) geçiş yapmaya başlamışken siz de orada yeni bir kanal açıp emeğinizin karşılığını almak için mesai harcayabilirsiniz. Benim düşüncem.

Son düzenleme:
10-11 senelik twitch kullanıcısıyım.(justin tv dahil) Son birkaç yılda twitch izleyiciyi kendinden soğutmaya başladı. Özellikle aşırı derecede artan reklamları yüzünden. Zaten twitch Türkiye ekibinden de çok sayıda işten çıkarılma, küçülmeye gitme gibi durumlar oldu bildiğiniz gibi.

Birçok yayıncı da yeşil siteye (kick) geçiş yapmaya başlamışken siz de orada yeni bir kanal açıp emeğinizin karşılığını almak için mesai harcayabilirsiniz. Benim düşüncem.
Sıkıntı geçmek değil hertürlü geçilir ama sorun sıfırdan başlamış gibi olucam çünkü twitchteki izleyicimi çekebilmem için oradaki destekcilerimi tekrar kendimi sevdirmem gerekiyor ki arkamdan gelebilsin büyük yayıncılar yanında bavullarıyla gidiyor ama bizim şansımız o denli büýük değil.

Sıkıntı geçmek değil hertürlü geçilir ama sorun sıfırdan başlamış gibi olucam çünkü twitchteki izleyicimi çekebilmem için oradaki destekcilerimi tekrar kendimi sevdirmem gerekiyor ki arkamdan gelebilsin büyük yayıncılar yanında bavullarıyla gidiyor ama bizim şansımız o denli büýük değil.

Evet o konuda çok haklısınız kolay bir iş değil. Yayıncı tarafında verilen emek karşılığı elde edilen kazanç ne durumda şuan sizi tatmin edebiliyor mu bilmiyorum ama eğer etmiyorsa bu sizin motivasyonunuzu da düşürüyordur eminim. Bu yüzden boşa kürek çekiyormuş gibi hissetmemek ve yeni şeyler denemek belki daha doğru olabilir. Zor olsa da.

Ben bir izleyici gözüyle baktım ve açıkçası artık twitch'e giresim bile gelmiyor. Genel kitle de bu şekilde düşünmeye başladıysa eğer haliyle bu sizler için de olumsuz olacaktır diye düşündüm.

Her iki platformda da aynı anda olmamak şartıyla yayın açma hakkı olduğu için belki bazı günler oraya özel içerikler, yayınlar yaparak yavaş yavaş kitlenizi oraya yönlendirebilirsiniz. Kolaylıklar diliyorum 🙏

Yeni konular

Geri
Yukarı