Twitch için reklam engelleyici eklentisi önerisi

moxar

Decapat
Daha fazla  
Twitch naptıysa yaptı ve neredeyse bütün reklam engelleyici eklentiler artık bir işe yaramıyor. Hala işe yarayan kullandığınız eklenti önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, kullanıyor olsam böyle bir yorum yapmazdım zaten.
Anladım, umarım dediğiniz gibidir. Fakat herkesin siz gibi bu paraları verecek durumu olamayabiliyor.
Ekstra olarak reklam engelleyici kullanmanızı öneririm. Bazı sitelerde reklam engelleyici olmadığı durumda virüs yeme riskiniz fazlasıyla artıyor.

Anladım, umarım dediğiniz gibidir. Fakat herkesin siz gibi bu paraları verecek durumu olamayabiliyor.
Ekstra olarak reklam engelleyici kullanmanızı öneririm. Bazı sitelerde reklam engelleyici olmadığı durumda virüs yeme riskiniz fazlasıyla artıyor.

Hocam durumla alakası yok, şu anda Twitch'te kimseye aboneliğim bulunmuyor. Twitch'te arada bir reklam izlemek çok da rahatsız etmiyor beni.

Hocam durumla alakası yok, şu anda Twitch'te kimseye aboneliğim bulunmuyor. Twitch'te arada bir reklam izlemek çok da rahatsız etmiyor beni.
Siz genel olarak reklam engelleyici kullanmadığınızı söylediniz, bu da Youtube da vesaire sürekli reklam izlediğiniz anlamına çıkıyor. Ya da premium. Gene aynı noktaya geliyor hocam.

Geri
Yukarı