Twitch ortalama 3 izleyici sorunu

ALPBK

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Twitch'de 1 haftadır düzenli yayın açıyorum buradakilerin hepsini tamamladm fakat bu ortalama 3 izleyici bir türlü olmuyor yayınlarım bazen 4 izleniyor bugün 9'a çıktı ara sıra 5 genelde 2-3 civarı seyir ediyor fakat bu dolmuyor 3'e gelmiyor hep 2.60 civarlarında dolaşıyor sebebi nedir?
1612568503147.png

İlk açtığın yayınlar 3'ün altında izlendiği için ortalaması düşük geliyor. Senin 3' e ulaşman için en azından 4 kişi izlemesi lazım bundan sonraki yayınlarını.

Telefona 1.1.1.1 warp kur Play Store'dan indirip, onu aç IP değişir. Telefondan yayınını aç en düşük ayara al arada chate bir şeyler yaz.

Arkadaşlar Twitch'de 1 haftadır düzenli yayın açıyorum buradakilerin hepsini tamamladm fakat bu ortalama 3 izleyici bir türlü olmuyor yayınlarım bazen 4 izleniyor bugün 9'a çıktı ara sıra 5 genelde 2-3 civarı seyir ediyor fakat bu dolmuyor 3'e gelmiyor hep 2.60 civarlarında dolaşıyor sebebi nedir?
Eki Görüntüle 867837

Twitch başlama kanalı olarak iyi değil bence. Çünkü az izleniyorsan hiç sayfaya düşmüyorsun. Farklı bir platformdan başlayıp kitle edinip Twitch'e geçebilirsin bence.

Twitch başlama kanalı olarak iyi değil bence. Çünkü az izleniyorsan hiç sayfaya düşmüyorsun. Farklı bir platformdan başlayıp kitle edinip Twitch'e geçebilirsin bence.

Dostum kaç senedir Twitch kullanıyorum başka platformda alışamam ya Twitch ideal benim için

Ama önerin içinde sağ ol <3

Yeni konular

Geri
Yukarı