Twitch oyun kanalı nasıl büyütülür?

BurakYücepur

Femtopat
Daha fazla  
Elimde bir tane düşük sistemli laptop ve PS4 var. PS4 üzerinden yayın yapmak istiyorum TLOU2, Uncharted vs. oyunları ve FIFA 23 yayınları yaptığım bir kanalım olacak. PS4'ten 720p 60FPS yayın yapıp laptoptan bağışlara, chate vs. bakmayı düşünüyorum. Kanalı nasıl büyütebilirim?

Twitch üzerinde büyümek gerçekten zor fakat, kendi enerjinizi diğer insanlara yansıtabildiğinizde ufak da olsa bir kitle kazanırsınız diye düşünüyorum. Fakat farklı platformlarda da yayın yaparak bir yere toplayabilirsiniz kitlenizi.

Kanalı büyütmek diye bir şey yok. Kendini insanlara sevdirebilirsen seni sevdikleri için izleyeceklerdir. Örneğin ben yaklaşık 4 buçuk yıldır Elraenn izliyorum sadece sevdiğim ve izlerken eğlendiğim için.

Dostum hevesini kırmak istemem ama bu işi 5 yıldır yapan insanlar bile 100 izleyiciye zor geliyor. Twitch gibi platformlarda cinsiyetin erkekse pek de büyüyemiyorsun. Bir kız her adam vuruşumda ahlayacağım ohlayacağım diyor 1 haftada 500-600 izleyiciye ulaşıyor anlık olarak. İşin özü gerçekten goygoy yapabilen kafa bir adamsan bir ihtimal Twitch'te belli bir kitleye ulaşabilirsin. Onun dışında büyümek çok zor.

Elimde bir tane düşük sistemli laptop ve PS4 var. PS4 üzerinden yayın yapmak istiyorum TLOU2, Uncharted vs. oyunları ve FIFA 23 yayınları yaptığım bir kanalım olacak. PS4'ten 720p 60FPS yayın yapıp laptoptan bağışlara, chate vs. bakmayı düşünüyorum. Kanalı nasıl büyütebilirim?

Eğer ki TikTok Instagram gibi bir yerlerde aşırı saçma bir video ile ünlenmezsen pek izlenmezsin büyüyemezsin ya da bot basarsın üst sıralarda gözükürsün ancak bunu önermem. 5 izlensen bile insanlara samimi gelirsen doğal olursan 5 kişide olsa sabit izleyicin olduğu zaman keyif alırsın duruma göre patlarsın büyürsün zamanla olacak şey bunlar cinsiyetçilik yapmak istemem ancak Twitch gibi bir platformda kızlar daha çok izleniyor hele ki ahlayıp ohlayanlar.

Ne kadar kaliteli yayınlar açarsan aç tamamen şans işi.

Yeni konular

Geri
Yukarı