Twitch yayını için 1000-2000₺ kamera önerisi

AwayFromTheWorld

Hectopat
1080P 60 FPS düşünüyorum.
C922 önerecek arkadaşlar yine önerebilirler ancak Logitech'e pek sempatim kalmadı.
Arkaplan göstermeme yani yeşil ekrana ihtiyaç duydurmaması konusunda da C922 övenler var.
Ancak yine de alternatif kamera önerilerinizi bekliyorum.

1080P 60 FPS olarak ROG eye adında bir kamera buldum ancak özelliklerine tam vakıf değilim ve sanırım TR'de satışı şu an için yok gibi duruyor.
Tabii ki elzem değil ancak dışarıda da kullanabileceğim bir kamera olursa tadından yenmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Logitech’e pek sempatim kalmadı demişsin ama brio 4K’nın görüntü kalitesi tek kelimeyle müthiş. 1080’60FPS, 4K’30FPS ben yaklaşık 1 ay önce aldım çok memnunum. Şu an stoklarda mevcut bir satıcı gözükmüyor ancak geldiğinde bence değerlendirmelisiniz.

Bu sadece bir öneri, bu fiyata DSLR kamera alıp hem günlük hayatta kullanabilirsin, hem de yayınlarında kullanabilirsin. DSLR kameradan aldığın keskinlik, görüntü kalitesi muazzam olur. Çoğu profesyonel yayıncı DSLR kamera kullanıyor yayınlarında.

Önerin güzeldi evet uzun bir süre sony a6400 almayı düşündüm fiyat arttı ben almadım bi şekilde alamadım. 10 du 15 olmuş belki ileride başka birşey araştırırım ama araştırmalarıma göre en uygun oydu.

Geri
Yukarı