Twitch yayını için Bilgisayar Toplama

fireisback

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar,
Sistem.
- Intel Core i3 8100 soket 1151 - 8. nesil 3.6GHz 6MB önbellek.
- Sapphire RX570 4 GB 256Bit ekran kartı
- Gigabyte H310M S2V Intel H310 soket 1151 DDR4 2666MHz mATX anakart.
- 8 GB RAM.
- 650W güç kaynağı
- 128 GB WD Blue SSD.
Kaliteli bir yayın yapmak ve drop yememek için bu bileşenlerin hangisini kullanmam ve değiştirmem gerekir? Değiştireceğim bileşenleri söylerseniz çok sevinirim.

Bu sistemin yükseltilerek yayın kalitesinin artacağını pek düşünmüyorum açıkçası. Elinizde bulunan sistemi elden çıkararak, sıfırdan AMD işlemci üzerine bir sistem dizmeniz mantıklı olacaktır. Bu da nereden baksanız 7000 TL'den az tutmaz diye düşünüyorum. Yayınlardan ne kadar zamanda ne kadar kazanacağınızı iyi hesaplayın derim. Forumda hemen her gün yayın için sistem önerileri paylaşılıyor ancak tanınan yayıncılar hiç değişmiyor. Riskli bir yatırım.

Twitch yayıncılığı 20 yaş altının lokmacı/çiğköfteci hayali oldu. Yayın için çift pc ve çift internet ayarlayabilirsen drop olasılığın en aza iner. Elindeki PC’nin ekran kartıyla ve RAM’iyle solitare hariç hiçbir oyunu ultrada oynayamazsın. Burada kaliteli yayından ne anlatmak istediğini sormak zorunda kalıyorum.

Twitch yayıncılığı 20 yaş altının lokmacı/çiğköfteci hayali oldu. Yayın için çift pc ve çift internet ayarlayabilirsen drop olasılığın en aza iner. Elindeki PC’nin ekran kartıyla ve RAM’iyle solitare hariç hiçbir oyunu ultrada oynayamazsın. Burada kaliteli yayından ne anlatmak istediğini sormak zorunda kalıyorum.
Şimdi şöyle diyeyim o zaman bu pcyi yayın pcsi olarak kullanmak ne kadar mantıklı? Ek olarak oyun bilgisayarı da toplasam iş görür mü ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı