Twitch yayınında Harry Potter izlemek yasak mı?

Yasaktır. Detayları aşağıdaki linkten bulabilirsiniz.

Telifli film ve dizilerin hepsi yasak. Sadece Prime dizileri izlenebiliyor. Onun için de bir şeyler gerekiyor olabilir belki, bilmiyorum.

Telifli film ve dizilerin hepsi yasak. Sadece Prime dizileri izlenebiliyor. Onun için de bir şeyler gerekiyor olabilir belki, bilmiyorum.
Onun için izleyenlerin de prime sahibi olması gerekli. Twitch ve amazon zaten bağlı uygulamalar eğer prime üyesiysen prime izlenen yayınlara giriş yapabiliyorsun. Sistemin böyle çalışıyor olması lazım.

Onun için izleyenlerin de prime sahibi olması gerekli. Twitch ve amazon zaten bağlı uygulamalar eğer prime üyesiysen prime izlenen yayınlara giriş yapabiliyorsun. Sistemin böyle çalışıyor olması lazım.
Evet onu biliyorum. Zaten bu gerekmese saçma olurdu. Yayın izlenebiliyor ama sadece yayıncıyı görebiliyorsun Prime yoksa. Filme giriş yapamıyorsun yani. Ben acaba onun için de küçük bir izin veya ayar yapmak gerekiyor mu diye dedim.

Carry Potter ne alaka dedim başlığı görünce. Telif ile korunuyorsa evet. Telifsiz bir filmse sorun çıkmaz ki telif hakkı ile korunmayan film de zor bulunur.

Geri
Yukarı