Çözüldü Twitch'de yayın izlerken imleç yok olmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Singua

Hectopat
Makaleler
1
Bir sorun mu bilmiyorum bir tek bende mi var sizde de var mı? Bunu nasıl düzeltebilirim acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam fare imleciniz Custom mu? Bu sebep olur mu bilmiyorum ama bi' bakın derim. Custom fareden kastım şu: Mesela fare imlecinin farklı görünümünde, değişik desen veya resim benzeri görsel dosyalarını indirip fare imlecinin görünümünü değiştirmek. Eğer ne olduğunu bilmiyorsanız Custom cursor diye araştırırsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Bunun dışında aklıma bir şey gelmiyor :)

Normal Windows imleci hocam şimdi Opera GX geçip deneyeceğim.

Selam arkadaşlar, çözümü buldum anlatacağım bilmeyenler yararlansın.

1666984219770.png

Prime butonu var görünürü kapalı yapınca imleç gidiyor :)
Bir sorun mu bilmiyorum bir tek bende mi var sizde de var mı? Bunu nasıl düzeltebilirim acaba?
Bende yok oluyor. Çerezleri temizlemeyi deneyebilirsin.

Google>Ayarlar>Gizlilik ve Güvenlik>Tüm site verilerini ve izinlerini görün>Tüm verileri temizle

Bu işlem, tarayıcı üzerinde girdiğin bütün sitelerdeki oturumunu kapatır ve tekrar açman gerekir. Bunu göz önünde bulundurarak çerezleri sil.

Bende yok oluyor. Çerezleri temizlemeyi deneyebilirsin.

Google>Ayarlar>Gizlilik ve Güvenlik>Tüm site verilerini ve izinlerini görün>Tüm verileri temizle

Bu işlem, tarayıcı üzerinde girdiğin bütün sitelerdeki oturumunu kapatır ve tekrar açman gerekir. Bunu göz önünde bulundurarak çerezleri sil.
Deniyorum hocam.

Olmadı.

Deniyorum hocam.

Olmadı.
Hocam fare imleciniz custom mu? Bu sebep olur mu bilmiyorum ama bi' bakın derim. Custom fareden kastım şu: mesela fare imlecinin farklı görünümünde, değişik desen veya resim benzeri görsel dosyalarını indirip fare imlecinin görünümünü değiştirmek. Eğer ne olduğunu bilmiyorsanız Custom cursor diye araştırırsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Bunun dışında aklıma bir şey gelmiyor :)

Hocam fare imleciniz Custom mu? Bu sebep olur mu bilmiyorum ama bi' bakın derim. Custom fareden kastım şu: Mesela fare imlecinin farklı görünümünde, değişik desen veya resim benzeri görsel dosyalarını indirip fare imlecinin görünümünü değiştirmek. Eğer ne olduğunu bilmiyorsanız Custom cursor diye araştırırsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Bunun dışında aklıma bir şey gelmiyor :)

Normal Windows imleci hocam şimdi Opera GX geçip deneyeceğim.

Selam arkadaşlar, çözümü buldum anlatacağım bilmeyenler yararlansın.

1666984219770.png

Prime butonu var görünürü kapalı yapınca imleç gidiyor :)

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı