Twitch'de yayın izleyememe

Schwesty_

Hectopat
Arkadaşlar 3-4 gündür yaşadığım problemi dillendirmek istiyorum. Twitch'de herhangi bir kalitede yayın izleyemiyorum. 5 saniye geliyor 15 saniye donuyor yayın. Sorun internetimden kaynaklı diye düşündüm ama Youtube'da 720P 60 FPS sıkıntısız izleyebiliyorum. Bu sorunun neden olduğuna dair bir fikriniz varsa çok memnn olurum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Youtube ve Twitch farklı internet kullanımları. Youtube internet hızını tam kullanarak önceden izleyebileceğin bir kaç dakika daha önceden hazırlıyor. Twitch de o arabellek kısmı çok yüksek değil. İnternet hızınız kaç ?

Ben de izleyemiyorum, bırak 720p'yi 480p bile zor.

23232323232.PNG

Akşam saatlerinde yoğunluktan dolayı internetin de yavaşlama olabilir. Aynı sorun bende de mevcut. Akşam 20:00-23:00 saatleri arasında yavaşlama oluyor. YouTube de pek etkilemese de, Twitch'de 480P bile izleyemiyorum. Büyük ihtimalle sizde benim gibi VDSL kullanıyorsunuz ve o yüzden bu sorunu yaşıyorsunuz. Müşteri Hizmetlerini aradığım halde sistemde sorun göremiyorlar. Nasıl çözüleceği hakkında hiç bir fikrim yok. Belki @Cleante hocamız bize bu konu hakkında yardım edebilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı