Twitch'te kendini göstermeden yayın yapılır mı?

Magamelaa

Hectopat
Daha fazla  
Bir tanıdığım var Twitch'de yayın açmak istediğini söyledi şimdi bu arkadaş webcam falan kullanmadan sadece oyun falan oynasa sesi duyulsa izlenir mi yoksa onun için boş bir şey mi olur? Yaşı biraz büyük.

Bir şekilde izleyici elde etmesi lazım. Twitch gibi herkesin webcam açtığı bir platformda kamera olmadan izleyiciyi kendine ısındırmak zor. Onun dışında çekilişle vb.de izleyici elde edilebilir başlangıç için.

Bir tanıdığım var Twitch'de yayın açmak istediğini söyledi şimdi bu arkadaş webcam falan kullanmadan sadece oyun falan oynasa sesi duyulsa izlenir mi yoksa onun için boş bir şey mi olur? Yaşı biraz büyük.

İzlenir tabii ki ama büyük ihtimal fanı olurlarsa webcam isteyeceklerdir. Ayrıca bu iş güçlü bir internet hızı ister. Size tavsiyem webcaminin olması ama olmasa da olur.

Bir sıkıntı yaratmayacağını düşünüyorum.Platformda pek çok kişi webcam olmadan yayın yapıyor.İyi yerlere gelenler de var.10000days gibi.

Vutber'lar gibi ses değiştirme programı ve anime karakteri kullanırsa bayağı bayağı izlenir. Tüm yaşlı erkekler bunu yapıyor artık.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yani 29 yaşlarında biri bu saatten sonra çok bir şey olmayacağını düşünerek yayın açacak belki webcam alırım ileride falan diye düşünüyor yani bilemiyorum ama ilk izleyicisi ben olacağım merak ediyorum. Herkese teşekkürler yardım için.

Bu soru burada cevabı aranacak bir soru değil. Nice facecam’liler var yetenek olmadığından izlenmiyor, nice yayıncılar var (Ör:Sizophren) facecam kullanmıyor ve izleniyor. Bu iş yetenek ve “ışık” işi. Yeteneği varsa, sohbeti sararsa ve bir şekilde reklam ve destek bulursa olmaz diye bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı