Twitch'te nasıl büyüyebilirim?

hyperx456

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar çok yayınlarla ilgili bilgim yok ByNoGame bağış açtım OBS ayarladım falan 2 sorunum var. Birincisi OBS'de oyun yayını yapıyorum ama işte oyun drop yiyor, yayın kasıyor falan ikincisi de Twitch yayınıma kimse gelmiyor arada Discord durumuma yazınca geliyorlar sonra gidiyorlar. Yardım edebilir misiniz?

Arkadaşlar çok yayınlarla ilgili bilgim yok ByNoGame bağış açtım OBS ayarladım falan 2 sorunum var. Birincisi OBS'de oyun yayını yapıyorum ama işte oyun drop yiyor, yayın kasıyor falan ikincisi de Twitch yayınıma kimse gelmiyor arada Discord durumuma yazınca geliyorlar sonra gidiyorlar. Yardım edebilir misiniz?

Sistem özelliklerin ne.
2.sorun için de arkadaşlarına izlettirmeye ve paylaştırmaya çalış düzgün reklamını yaparsan kısa sürede büyürsün tabii senin yayının içeriğine ve kalitesine de bağlı.

bence direk twichten başlama çoğu yayıncı twichten başlamadı. ilk önce youtubede büyümeye çalış orda seni seven bir kitle olursa onlar seni izler ve öyle büyürsün

Sistem özelliklerin ne.
2.sorun için de arkadaşlarına izlettirmeye ve paylaştırmaya çalış düzgün reklamını yaparsan kısa sürede büyürsün tabii senin yayının içeriğine ve kalitesine de bağlı.

Sistem özelliklerim bunlar siyah yuvarlağa aldığım GB neden böyle 2 yıldır böyle yazıyor düzeltemedim arttıramıyorum ya.
1641749854357.png

Sık yayın aç ve arkadaşlarına izlettirmeye çalış.

Arkadaşlara izlettirme derken arkadaşım yok yani tanışıp arkadaş edinebilirimde.

Dosya Ekleri

• 1641749755295.png
    1641749755295.png
    24 KB · Görüntüleme: 31

Yeni konular

Geri
Yukarı