Twitch'te yayın açarak tutulur muyum?

Biraz da şans lazım. Tutma ihtimali çok yüksek değil hocam. Muhabbet ve oyun konusunda çok yetenekli olup tutmayan bir sürü insan var
O da var hocam fark edilmek için arkadaş yetenekli olduğunu düşündüğü oyun turnuvalarına katılabilir eğer dereceye girerse twitch kanalının tutma ihtimali çok çok artar.

Adam çatur çutur olmak istemedi abi.

Boş zamanlarım var sana destek olmak için yayınlarında aktif olurum.

Kral aynısını yapmana gerek yok yapsan zaten tutmaz özenti derler batarsın direkt.

Boş zamanlarım var sana destek olmak için yayınlarında aktif olurum.

Teşekkürler dostum az kaldı hallediyorum. 3 4 iş günü içerisinde başlıyorum malum çalışıyorum o yüzden ugrastırıyor biraz odayı tasarlamak.

Hocam twitch kanalınızın adı ne destek olacağım abone olacağım

VALOda iyi sohbet,iyi gameplay varsa evet.Fakat ne kadar beklediğine de bağlı.

Yeterli boşu yaparsan neden olmasın. Oyunlarda iyi olma falan geç gitsin bunları. Mikrofon emcükleyenler izleniyor.

Yeterli boşu yaparsan neden olmasın. Oyunlarda iyi olma falan geç gitsin bunları. Mikrofon emcükleyenler izleniyor.

Haha kesinlikle katılıyorum ama boş işler yaparak 10 k izlenecegime adamakıllı yayın yapar sağlam kitle kasar 100 200 izlenirim.
Hocam twitch kanalınızın adı ne destek olacağım abone olacağım
Başlıyorum bugün yayınlara 17.00 gibi açacagım bekliyorum iyi günler dilerim herkeze

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…