Twitter giriş yapılan cihazlarda mobil cihaz sayısı fazla gözüküyor

409747

Hectopat
Dostlar dün Twitter'da hesabın ayarlarına girdim. Oradan "hesap/Twitter verilerin/uygulamalar, cihazlar ve bilgiler" yolunu izledim. Bilgisayarda "güvenlik ve hesap erişimi/uygulamalar ve oturumlar/giriş yapılan cihazlar ve uygulamalar" yoluyla aynı sayfaya çıkılıyor. Orada ise mobil cihazlar bölümünde "2 mobil cihaz" yazıyor. Oysa ben bugüne kadar yalnızca kendi telefonumdan hesaba bağlandım. Resim olarak şöyle:

Ekran Alıntısı.PNG

Şimdi burada üst kısımdaki paragraf da dikkatimi çekti. "Twitter'a giriş yapmak için kullanmadığın cihaz ve tarayıcıların yanı sıra Twitter hesabına bağlı olanlar gibi e-posta adresleri ve telefon numaraları bunlara dahildir." diye bir ifade var. Kafam karıştı açıkçası. Burada mobil cihaz derken neden bahsedilmiş olabilir? Asıl merak ettiğim şey hesabıma başkası girmiş olabilir mi? Bu arada şüpheli olarak alakasız resimlerin beğenilmesi gibi herhangi bir şeye rastlamadım. Ve ayrıca denemek için az önce bilgisayardan da giriş yaptım, herhangi bir şey değişmedi. Bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.

Öncelikle cihazınızda daha önceden açılmış bir hesap olabilir yok ise giriş yapılan platformlar kısmından görebilip çıkarabilirsin ayrıca Twitter hesap kapatma linkinden kapatıp yine girebilirsin cihazına virüs gibi bir şey yoktur sanmıyorum yeni bir e-posta açıp tekrar deneyebilirsin

Geri
Yukarı