Twitter gündem ülke değiştirme

Emre SÜRER

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İki hesabım var. Birini İngilizce diğerini Türkçe okumak için kullanıyorum. Arama yaptığımda istediğim dil çıkıyor karşıma.

1659452743189.png

Ama gündem TR gündemi çıkıyor. Bu ayarlardan başka yapabileceğim bir şey var mı?

İki hesabım var. Birini İngilizce diğerini Türkçe okumak için kullanıyorum. Arama yaptığımda istediğim dil çıkıyor karşıma.

Eki Görüntüle 1472031

Ama gündem TR gündemi çıkıyor. Bu ayarlardan başka yapabileceğim bir şey var mı?
TT yi telefondan mı yoksa bilgisayardan mı kullanıyorsun? (Şundan soruyorum mobilden yapmak daha kolay ondan).

Keşfet bölümüne gidin sağ üstte dişli simgesine basın keşfetme ayarları açılacak orada içeriği bu konumda göster ve senin için gündemler bölümündeki tikleri kaldırın. Konumları keşfet bölümü açılacak istediğiniz ülkeyi seçin.

Eki Görüntüle 1472031

Bilgisayar üzerinden olanı gösteriyorum.

Önce twitterı aç. Sonra keşfet sekmesine gel.

Ekran görüntüsü 2022-08-02 181814.png
Sağ üstte çark simgesi var ona tıkla. Orada en başta lokasyona göre tiki var onu kaldır sonra istediğin ülkeyi seç. Sonrada gene o çark simgesine gel ve sana özel keşfet tikini kapat. Sonra sayfayı yenile seçtiğin ülkenin keşfetindesin.

Yeni konular

Geri
Yukarı