Çözüldü Twitter hassas içerik nasıl kapatılır?

• Konuyu başlatan tgman
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 184
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

tgman

Decipat
Daha fazla  
Merhaba, Twitter'da hassas içerik uyarısı çıkmıyor ve istemeden hassas içerikli görüntüler görüyorum, hassas medya uyarısını nasıl geri açabilirim?

Çözüm
Sorunu çözdüm, ayarlar kısmından gizlilik ve güvenlik/gördüğün içerik/ yerinde fotoğraftaki gibi tikli olan yerin tikini kapatırsanız artık hassas içerik uyarısı alırsınız, bu tiki geri açtığınızda hassas içerik uyarı vermeden gözükür.

1709843250413.png

Twitter'e gir daha fazla seçeneğinden sonra ayarlar ve gizlilik sonrasında gizlilik ve güvenlik oradan sonra gördüğün içerik kısmından yapabilirsin.

Teşekkürler sorunu çözdüm.
Sorunu çözdüm, ayarlar kısmından gizlilik ve güvenlik/gördüğün içerik/ yerinde fotoğraftaki gibi tikli olan yerin tikini kapatırsanız artık hassas içerik uyarısı alırsınız, bu tiki geri açtığınızda hassas içerik uyarı vermeden gözükür.

1709843250413.png

Twitter'e gir daha fazla seçeneğinden sonra ayarlar ve gizlilik sonrasında gizlilik ve güvenlik oradan sonra gördüğün içerik kısmından yapabilirsin.

Teşekkürler sorunu çözdüm.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı