Twitter hesabımı sürekli şifre değişimine zorlaması

!BaDBoY!

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.

Twitter'da ne zaman hashtag ile ilgili tweet atsam Twitter hesabımı robot musun diye ya kitliyor ya da şifremi değiştirmemi istiyor iptal de edemiyorum bu yüzden devamlı şifremi değiştirmek zorunda kalıyorum bu sorunu nasıl çözerim?

Bağlı uygulamaları kontrol et, görünen, bilmediğin bir bağlıntı varsa direkt kes. Sonrasında şifreni değiştir.

Ama sadece hashtag ile tweet attığımda oluyor attığım gibi şifremi değiştirmemi istiyor bir tek takip etmeyenleri bulan Twitly uygulamasını kullanıyorum uygulama yokken de oluyordu.

Kimlik doğrulamayı filan açmayı deneyin. E-posta ve telefon numaralarınızı doğruladığınızdan emin olun.
Twitter destek ile iletişime geçin. Paylaştığınızda iletiler de şiddet, cinsellik vb. varsa ve uyarı aldıysanız, Twitter tarafından kara listeye eklenmiş olabilirsiniz. Ayrıca reklam amaçlı, aynı içerikte ki mesajı, tüm gündemlere atıyorsanız da bu tarz sorunlar yaşabilirsiniz.

Herhangi bir uyarı almadım birden fazla gündeme de yazmadım kişisel hesap olarak kullanıyorum şiddet, cinsellik, reklam yok. E-posta dogruladım.

Dediklerinizden tek eksiğim telefon ile doğrulama Twitter hesabıma telefonumu kaydetmek istemedim ondan kaynaklanıyor mu emin değilim.

Biri sizi raporluyor da olabilir. Ya da çok hızlı mesaj yazmanızdan kaynaklı, sistem sizi bot olarak algılıyordur.
En son olarak dediğim gibi, Twitter destek sistemine sorununuzu belirtin.

Biri sizi raporluyor da olabilir. Ya da çok hızlı mesaj yazmanızdan kaynaklı, sistem sizi bot olarak algılıyordur.
En son olarak dediğim gibi, Twitter destek sistemine sorununuzu belirtin.

Normal kullanırken bir şeyin olmaması sadece hashtag'e tweet attığımda olması garip gelmişti yardımınız için tesekkurler Twitter desteğe danışacam artık.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı