Twitter kullanılabilir mi?

yucewalden

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba. Ben yaklaşık 2 senedir sosyal medya kullanmıyorum. Bunun eksikliğini de çok çekmedim ama şimdi bazı haberlerden geç haberdar oluyorum ya da olamıyorum. Twitter kullanabileceğim bir sosyal medya mı? En azından Facebook ve Instagram'a göre.

Haber ve gündem takip etmeyip isteyip de Twitter kullanmak istemiyorsanız T24 kullanın telefonda uygulaması var. Twitter kadar leş bir sosyal medya platformu görmedim ben. Mental sağlık bozmak için girebilirsiniz. Her şeyiyle berbat bir platformdur.

Üstteki arkadaşın dediği gibi zor ve belirli başlı özelliği olan Trend Topic çok kötü kullanılıyor. Manipülatörler, aktroll’ler veya radikal İslamcılar çoğunlukta olabiliyor. Hiç bulaşmayın. Ekşi Sözlük bile daha iyidir.

Merhaba. Ben yaklaşık 2 senedir sosyal medya kullanmıyorum. Bunun eksikliğini de çok çekmedim ama şimdi bazı haberlerden geç haberdar oluyorum ya da olamıyorum. Twitter kullanabileceğim bir sosyal medya mı? En azından Facebook ve Instagram'a göre.

Twitter'ın bir esprisi kalmadı. Malum gerçeklerden bir haber TT olduysa hemen diğer kesim de zıt görüşte topic açıp trende taşıyor. Sinir krizi geçirmek istiyorsanız gelin.

Ha bu arada kimsenin bilgisi yok ama fikri var.

Geri
Yukarı